Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szivárog a tetkó a fólia...

Szivárog a tetkó a fólia alatt, kell vele valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma csináltattam meg életem első tetoválását. A készítője egy öntapadó fóliát rakott rá és felhívta rá a figyelmemet, hogy fog festéket ereszteni alatta a tetkó. Hozzátette, hogy 2-3 napig fent kell hagyni a fóliát, engem mégis kicsit aggaszt, hogy valóban ott kellene-e most hagynom 2-3 napig a foltot. Valaki, aki ért ehhez légyszi segítsen, valóban hagyjam így, ahogy van, vagy inkább próbáljam meg kiszedni alóla és visszatapasztani a fóliát?

2022. dec. 23. 00:24
 1/3 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Nekem háztartási fólia volt felrakva a tetkóimra, amire a tetováló azt mondta, hogy amint hazaérek vegyem le, és langyos szappanos vizzel mossam le a tetkót, utána már nem kell fóliázni, de Bepanthennel (a simával!) kenegessem. Éjszakára még fóliáztam, de nap közben már nem. Szerintem leveheted, de rákérdezhetsz a tetoválódnál is.
2022. dec. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A secondskin fólia tényleg maradhat rajta 2-3 napig, de ha nagyon "felázik", akkor óvatosan leszeded, langyos víz és sima babaszappan segítségével óvatosan lemosod és papírtörlővel felitatod, majd bepanthen kenőccsel vékonyan bekened. 3-4 napig legyen rajta friss fólia - a tetoválás napjától számítva (nem alufólia, hanem folpack fólia) úgy, hogy kb 4 óránként váltod. Utána a fóliát hagyd el, kenni addig kell, amíg le nem hámlik. Utána is kenni kell, de nem bepanthennel, hanem valami hidratáló testápolóval.


De, ha nagyon bizonytalan vagy, hívd fel a tetoválód és mindent elmond :)

2022. dec. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek <3
2022. dec. 23. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!