Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Diabetes egyes tetoválásban...

Diabetes egyes tetoválásban milyet érdemes?

Figyelt kérdés
Ami szép, de a mentősöknek jelzi is ha diabos valakim
2022. dec. 28. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


De HA jól tudom, idehaza van pár tetkós, aki ingyen csinál egy bizonyos szabvány egészségügyi tetkót.

2022. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az baromi ronda
2022. dec. 28. 12:47
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

ezen gondolkozok

2022. dec. 28. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

3.


Ezt nem fogja olvasgatni a mentős, de a kórházi doki sem. TUDOM.


Ez a hazai...és talán EU szabvány: [link]


Te döntesz, hogy divat, vagy valóban hasznos tetkó kell-e.

2022. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkeppen egyszerű csicsa-picsatol mentes legyen, mert senki nem fogja a csuklodat bogaraszni ha életveszélyes állapotban vagy.
2022. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát azt döntsd el hogy most fancy tetkó kell vagy informatív. A hármast eü dolgozó nem feltétlen fogja észrevenni, nem szoktak minden random tetkót elolvasgatni a betegeken, pont ezért van erre egyértelmű piktogram. Úgyhogy ha erre kell, akkor az nem jó. Ha valami sallangos insta-kompatibilis tetkó kell, akkor jó amit akarsz, de nem várd hogy majd nézegetik ha épp az életedért küzdenek.
2022. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha felvarratod ezt a kék karikásat, és azt még pluszban feldobjátok, az jól is nézhet ki, és fel is tűnik a mentőknek.
2023. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!