Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van más is, aki nem tud...

Van más is, aki nem tud megbarátkozni a tetoválásokkal?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm, barátom, munkatársam tetovált, sőt még a férfi is, akit szeretek, de nekem valahogy nagyon nem tetszenek és soha nem is csináltatnék.
2023. jan. 5. 19:30
 1/7 anonim válasza:
100%
Ne csináltass, ha nem tetszik. :D
2023. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem kötelező, ha nem tetszik, nem csinàltatsz. Nekem tetszik és van
2023. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Jelen. Szerintem kifejezetten prolis. Mondjuk én szerencsés vagyok mert a családomban senki sem tetovált, de a barátaim sem. Melóhelyemen meg bőven 1% alatt lehet a tetováltak aránya, de közvetlen kollégák között egy sincs.
2023. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Furcsa az élet, úgy érzem ennyire még senkit sem szerettem, és az ő teste tele van mindenféle rémes tetoválással. Amikor megismertem nem is nagyon akartam vele beszélni, aztán minden nap többet beszélgettünk és kiderült, hogy sok közös van bennünk, leszámítva a tetoválások iránti érdeklődést. Mondjuk ő is elfogad engem így, hogy én nem szeretnék tetoválást, őt pedig már megszoktam így.
2023. jan. 5. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Nekem sem tetszenek.
2023. jan. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem pl nem tetszik ahogy a mostani kortársaim kinéznek hogy a fejük tetején hordják a hajukat vagy kontyba vagy hogy lefelé log copfban hogy csöcsig van húzva a farmer (főleg dagadt csajokon undoritó pedig magam sem vagyok kisdarab sőt... de ha már a lusta vagyok tenni ellene legalább úgy öltözőm hogy ne hangsúlyozzam ki) ízléstelen mennyiségű sminkek és hülye helyen lévő piercingek, de ez van vannak nem nézem őket ha nekik jó nekem nem fáj így a kérdés neked miért fájnak a tetovált emberek ha nem tőled kértek rá pénzt nem terád varrták és mozog a nyakad, hogy eltudd fordítani a fejedet és ne a tetkót nézni rajtuk.
2023. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 válaszodban van az igazi kulcs amin érdemes neked is és a #3 is elgondolkozni: "Mondjuk ő is elfogad engem így, hogy én nem szeretnék tetoválást" Érdekes ugye ? Sosem hallottam olyat hogy egy tetovált ember megszólt vagy lenézett volna bárkit is mert nincs tetoválása ellenben a másik oldalon van azért bőségesen, szóval miért is a tetovált emberek akkor a rosszak?
2023. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!