Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit lehet tenni, ha a régi...

Mit lehet tenni, ha a régi tetoválás átlátszik a takaró minta alatt?

Figyelt kérdés
Át lehet menni rajta, hogy sötétebb legyen azokon a részeken, vagy esélytelen? :/ Normális tetkóshoz mentem szalonba, szóval elég elkeseredett vagyok, ( főleg hogy 40 ezret otthagytam/alkalom ) de már nem is merek oda visszamenni. Más művész esélyes, hogy bele tud javítani, vagy kb minden esetben elküldenek? ( Tudom hogy sokan nem szeretnek más után javítgatni. )

2023. márc. 21. 19:32
 1/7 A kérdező kommentje:

Itt egy kép a tetkóról, látszik a leves minta alatta. :/


[link]

2023. márc. 21. 19:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak én nem látok semmit a tetkó alatt?


5 perce nézem a képet...

2023. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért szerintem látszik az, engem a barna részek zavarnak, meg az a kevés kék alul, ami még benne maradt. [link]
2023. márc. 21. 20:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezekre gondolom rá lehet menni sötétebbel, de azért érdekelne olyan véleménye,aki ért hozzá.
2023. márc. 21. 20:36
 5/7 Noren1989 ***** válasza:
41%

Egyet értek #2vel.


Amúgy a szemöldökpiercing nem zavar?

2023. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Hű, bakker, én pont nem arra gondoltam, amit bekarikáztál! Ott nekem semmi feltűnő nincs!

Esetleg menjen át rajta még egyszer, erősítsen rá!

Vagy ha ide már nem akarsz visszamenni, kérdezz meg egy másik szalont, egy másik tetoválót, hogy mi a véleménye!

2023. márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Beszéltem egy tetoválóval, átmegy az egészen.

Köszi a válaszokat.

2023. márc. 22. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!