Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ilyen van, vagy ez kamú?

Ilyen van, vagy ez kamú?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tetoválást akarok relatív nagyon(teljes alkar), és 1éves időpontokat tudnak adni, Pesten,Pécsen,Szegeden.. WTF, ennyire nincs tetkós vagy mi?


2023. ápr. 1. 15:14
 1/5 A kérdező kommentje:

Kamu*

És nem akarnak egyszerűen dolgozni a meglévő szakik

2023. ápr. 1. 15:16
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kamu. A sarki kiskocsma tetoválója biztos elvállal egy hónapon belül... de aki normális minőségben dolgozik, az előre be van táblázva.
2023. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly 2 évre előre kaptam időpontot, még ezt sem tartom furcsának tekintve azt, hogy mennyire felkapott művész akihez menni akarok és mennyien jelentkeznek hozzá.
2023. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

A nagyon nagy nevek, felkapott tetoválók valóban ilyen határidőkkel tudnak vállalni, mert sok kuncsaftjuk van.

#2-es ez azért így nem igaz, én egy kisebb szalonba járok Pesten, szuper tetoválók vannak, gyönyörűen dolgoznak, és egy héttel későbbre is van mindig időpontom.

2023. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszíntén, akik ilyeneket tesznek fel, mit gondolnak? Hogy a tetováló szándékosan a saját pénztárcája ellensége és direkt nem akar dolgozni?

Minél felkapottabb valaki, annál többen járnak hozzá, innentől kezdve gondolom logikus, hogy ahova többen járnak, többet is kell várni. Nem?

Ha nem akarsz várni, keress olyan művészt aki még nem teljesen profi, nála lehet csak pár hónapot kell kapni.

De könyörgöm, ne legyen már azért szemét lusta dög egy tetováló, mert tele van a naptárja.

2023. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!