Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nyáron érdemes tetováltatni?

Nyáron érdemes tetováltatni?

Figyelt kérdés
Nyáron akartam menni tetovaltatni újra, de vannak kétségeim. Ugye nem erheti közvetlenül nap, plusz víz sem, plusz izzadni sem ajánlatos. Nos az én munkám elég izzasztó. Van aki nyáron ment varratni? Fekete tetovalast akartam, de nem akarom, hogy utána ne gyogyuljon be. 1 hétre otthon maradok, akkor az elég, hogy ne izzadjon?
2023. ápr. 17. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem túl ajánlatos az általad felsoroltak miatt sem.

Nekem van, amit nyáron csináltattam. Az első pár napban fóliáztam napközben, ahányszor tudtam cseréltem, otthon viszont levettem és nem raktam vissza, hagytam szellőzni. Semmi baja nem lett, ugyanolyan, mint a többi.


Az az 1 hét pedig ha megoldható és számodra nyugtató akkor simán elég.

2023. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Szia;

én májusig szoktam varratni, utána nem. Sokat vagyok napon és vízben, szóval nem tudna megfelelően legyógyulni.

40/N

2023. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!