Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért adnak egyszer használato...

Miért adnak egyszer használatos markolatot tetováló géphez/tollhoz?

Figyelt kérdés
Egy Mast Lancer típusú vezetéknélküli gépet néztem neten. Alapból van rajta a saját alumínium markolata, viszont adnak hozzá két fekete egyszer használatos gumi markolatot is, de nem értem miért. Az alumínium ami rajta van akkor nem használható? Vagy de csak sterilizálni kell folyamatosan? Ez esetben miért adnak két eldobhatót is hozzá? Ha neten megveszem a hozzá való alumínium markolatot az jobb mint ami alapból rajta van, vagy ugyanaz?

2023. máj. 27. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak grátisz volt, tű sem jár hozzá.

Tudod, csak hogy próbáld ki, ha kellemes vele, vegyél még.

2023. máj. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor a saját alumíniumját is használhatom nyugodtan gyakorláshoz?
2023. máj. 28. 12:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sok géphez van sterilizálható fém és eldobható műanyag markolat.

A fémet munka után elmosod, majd sterilizálod. A műanyagot ezzel szemben csak leszeded és kuka.

Otthoni, gyaksibőrös gyakorláshoz használható bármelyik minden gond nélkül.

Sokan amúgy bandage-al tekerik be a gépet és így alakítják ki maguknak a jól tapadó kényelmes markolatot.

Ez is olyan, hogy ki kell tapasztalnod, hogy neked mi és hogy a jobb.

2023. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amennyiben csak mű bőrön gyakorom a kontúrokat, hányszor használhatók egy tű modult? Van lehetőség a tisztítására hogy ne kelledjen minden alkalommal újat venni gyakorláshoz!
2023. máj. 28. 16:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiszer szeretnéd és használható.

A tűknek van egy bizonyos élettartama, jó pár óra után a fém kopik, és nehezebb vele dolgozni. Addig használhatod, amíg kényelmes.

Használat után egy műanyag pohár vízben járasd meg a gépet, mosd ki a tűt, és kész is.

Természetesen előszöveten minden vendegnel uj, steril tűvel kell dolgozni. Egy hosszabb session alatt szoktam tűt cserélni, mivel élőszöveten a bőr, papirtőrlő is eltömíti a tűt.


Munka közben néha át is lehet mosni a tűt, a műanyag vizes pohárban, akkor is, ha nem váltasz tónust vagy színt.

2023. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen elő bőrön első a higiénia, szóval mindig új modul. De mű bőrön örülök hogy nem muszáj egyből kidobni. Esetleg gyakorláshoz valamilyen olcsóbb festéket tudnál ajánlani?
2023. máj. 28. 21:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ezzel nem bajlódtam, egy árban mozognak általában. Egy egész tubust úgysem fogsz el használni gyakorlóbőrön, úgyhogy én azonnal olyat vettem, amit lehet előszöveten is.


Egy két éve rengeteg festeket bevontak az EU-ban, valami bugyuta indokkal.

Ezeke művész festékként találod meg a tetováló kellékeseknél, kb 6-7000ft-os áron.

2023. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Vehetsz esetleg használtan, bontott festéket, viszont azt már tényleg nem tudod felhasználni máshol, csak szilikonon.

2023. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segített
2023. máj. 29. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!