Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 3 hetes tetoválással nyaralni?

Nemethdavid0 kérdése:

3 hetes tetoválással nyaralni?

Figyelt kérdés
Szevasztok! Egy olyan kérdéssem lenne hogy 3 hetes tetoválással érdemes-e nyaralni. 07.04-én mennék varratni és illetve 07.26.-án mennék nyaralni. Inknesses napvédő krémet illetve inknesses vizálló second skin fóliát szereztem be ha víz közelébe mennék. Vagy inkább hagyjam az egészet és halasszak időpontot? Tapasztalaitokra és véleményeitekre lennék kíváncsi, köszönöm.

2023. jún. 19. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én korainak tartom. Inkább várd meg a nyár végét, és akkor menj tetováltatni. Secondskin ide-oda, alatta könnyen befülled, illetve ha vízbemész vele, akkor a hőkülönbségek miatt nem fog túl sok jót tenni.

Vagy az időpontot próbáld meg még legalább egy héttel előrébb tenni, vagy nyaralás utánra.

2023. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem mennék így.
2023. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várd meg a szeptembert ezzel.
2023. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen elég a 3 hét ahhoz, hogy le gyógyúljon!

Vannak bizonyos helyek, technikák, ahol lassabban gyógyul a tetoválás, például egy lábszáron egy nagyobb takarás.

A second-skin fólia a friss tetoválásra kerül, az első 3-4 napban kell alkalmazni. Neked erre a nyaralás alatt nem lesz szükséged.

Menj el nyugodtan az időpontra, tarsd be az utóápolást és le fogsz gyógyulni a 3 hét alatt.

A napvédő nagyon jó, az mehet gyógyulás után bármikor.

Beszélj a tetoválóddal, hogy ő, hogyan látja.

2023. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hét után szerintem már tök rendben van, akkor már bármit is lehet csinálni.
2023. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!