Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudnának segíteni olyanok,...

Tudnának segíteni olyanok, akik látható helyen viselnek tetoválást?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy a tetoválásod kapcsán ért-e bármiféle negatív tapasztalat a munkakeresés során? Ha volt esetleg ilyen, el tudod mondani, milyen területen kerestél állást, mekkora tetoválásod van és hol viseled, illetve, hogy konkrétan miféle akadályt jelentett ez számodra?


Nagyon köszönöm a segítséget!



2023. jún. 20. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell látható hely alatt érteni?

Karod, lábad, homlokod? Nem mindegy.

Nekem pl. karomon van de az is látható. Általában nem ér negatív komment, még ha nem is tetszik valakinek, az értelmesebb emberek nem foglalkoznak vele.

Munka helyen sem volt gondom. DE én eltakartam álláskereséskor és a munka kezdetén is ameddig próba időben voltam. Ennyi, van munkahelyem. Amennyiben a kézfejre, nyakra, arcra stb. akarsz tetováltatni abban az esetben számolj az azonnali előítéletekkel.

2023. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lábszáramon és kívül az alkaromon van tetkó nő létemre.

Sosem ért ezért negatív bánás, talán mert már nem olyan "szenzáció". Munkahelyemen több kollégának van tetkója.

2023. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Stabil állásom van, tehát álláskeresésben nem voltam tetkóval. Abszolút a közszférában dolgozom. A karomon, a nyakamon, a vállamon és a lábamon is van látható tetkó. Eddig csak dicséretet kaptam, hogy jól áll, klasszak a mintáim, ilyesmi... negatív hozzászólást nem.

40/N

2023. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de mire látható helyre kezdtem el tetováltatni addigra már jártas voltam a szakmámban és tudtam, hogy nem probléma (2 tele kar). A munkakörömben nem találkozom ügyfelekkel, olyan céghez meg alapból nem mennék, ahol szigorú a dresscode. Amíg nem volt meg a stabil tapasztalatom és elképzelésem az életemről és karrieremről, addig csak takarható helyre varrattam.
2023. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem mindkét alkaromon van közepes méretű, illetve a combjaimon nagyok de azt munkahelyen nem lehet látni. Arról csak azért tudnak, mert csapatépítőn addig kérdezgettek, míg meg nem mutattam, egyébként rövid shortban látszik csak. Kutyát nem érdekelte álláskeresésnél, multinál dolgozom irodában plusz óraadó vagyok egyetemen. Előtte főállásban oktattam ugyanabban az intézményben, sosem tették szóvá a tetkóimat. Ráadásul a hajam is kék, az sem érdekelt soha senkit.
2023. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csukló, légiutaskísérő, kizáró ok
2023. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!