Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért lett olyan nagy divat a...

Miért lett olyan nagy divat a nagy felületű tetoválás?

Figyelt kérdés
Ma már csak az a menő akinek legalább az egyik karja fullra van tetoválva? Mi lesz ha már nem lesz ekkora divatja ennek?

#divat #tetoválás #májerkedés
2023. júl. 9. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Pár év aztán valami más lesz az aktuális divat, ennyi az egész.
2023. júl. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Én 60 felett járok, megerősítem hogy hol ez, hol az a divat. Ami ma cool, az 10 év múlva nevetséges lesz.
2023. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
mert a frizuráddal vagy a ruháddal ellentétben nem bírod csak úgy lecserélni, ha elmúlt a divat
2023. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
A tetoválást nem lehet divatként kezelni mert évtizedekre szól. Nem fog kimenni a divatból mert nem cserélik le naponta mint egy ruhadarabot. És az elmúlt évtizedekben is csak egyre növekedett a tetovált emberek száma, ahogyan most is növekszik még mindig. Egyébként mondta már neked tetovált ember, hogy én menőbb vagyok? Vagy miből gondolod, hogy emberek milliói világszerte azért tetováltatnak, hogy menőbbek legyenek nálad?
2023. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha egyre növekszik a tetovált emberek száma akkor mégiscsak egyre nagyobb divat nem?

Én úgy látom, hogy inkább a divatot jobban követő és/vagy a kivagyi emberek tetováltatnak. Egy szolid ember nem valószínű, hogy tetoválást visel.

2023. júl. 11. 23:05
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Nyilván meg van az a réteg aki hülye okokból varrat. De a nagy többségnek ez divattól függetlenül is tetszik. Azért is nő a tetováltak száma, mert egyre elfogadottabb és az emberek mernek neki vágni.
2023. júl. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

A nagy többségre pillangó, virág, koponya, oroszlán, meg gyereknév van felvarrva. Nehogy bemagyarázd már hogy ezt nem divatból teszik!


Nagyítóval kell keresni az olyan tetoválást, ami tényleg kifejez valamit.

2023. júl. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A tetoválás első sorban esztétikai okokból kerül az emberre. Aki varrat magára valamit azok többsége azért teszi mert tetszik neki a tetoválás. Ez még nem divat, az ember szereti a szépet. (azt, hogy kinek mi a szép meg nem más dönti el) Ahogy öltözködésre is van igénye az embernek úgy a saját megjelenésében szeretheti pl a tetoválást is. Ez nem ördögtől való meg nem divat, ilyen az ember. Talán abban egyet értük, hogy vannak akik divat mintát választanak pl. oroszlán vagy virág stb. Sose tennék ilyen klisés mintát magamra, de afelett sem ítélkezek ha valakin rózsa van, hogy na ez divat pfuj, mert lehet a nagyanyja kedvenc virágja volt vagy akármi. Ki vagy te, hogy eldöntsd kinek van kifejező tetoválása és kinek nincs.
2023. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as, én nem gondolom, hogy egy ember attól lesz szebb, mert rá van pingálva egy akármilyen grafika. Azt se gondolom, hogy egy szép grafikai alkotás egy ember bőrén mutat a legjobban. Szerintem ízléstelen giccs, és egyre klisésebb minél több emberren van tetkó. Az meg főleg nem érdekel, hogy milyen személyes okból, mi van, kire varrva. Nem gondolom, hogy egy ember a bőrén kell, hogy emléket állítson mondjuk a kedvenc macskájának, vagy akárminek. Ez is egy sekélyes klisé nem más.
2023. júl. 12. 22:59
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez a te véleményed. Szerencsére szabadon gondolkodhat meg dönthet mindenki.
2023. júl. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!