Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vinnétek a tetkósnak nasit,...

Vinnétek a tetkósnak nasit, vagy valamit?

Figyelt kérdés
Tiktokon láttam már videóba, csak nem tudom mennyire életszerű...
2023. júl. 13. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Te a körzeti orvosnak is vinnél csipszet, hogy ropogtasson miközben vizsgál?
2023. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Munka közben úgysem ehet.
2023. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha viszel egy üdítőt vagy egy csokit biztos örülnek és elfogadják. Én volt, hogy vittem. Nyílván fura lenne ha vinnél egy doboz pörköltet, de egy tábla csoki, vagy kóla, vagy ha hosszú a tetoválás mert nagy a minta, és van szünet, te meg kimész kajáért és viszel neki is egy szendvicset a pékségből, az szerintem teljesen normális gesztus.


Amúgy vicces de régen itt a környékünkön az orvosoknak is vittek minden féle sütit meg kaját, külön hűtője is volt.

2023. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nagy dologra gondoltam én sem, inkább egy kóla, energiaital vagy snickers és ilyesmik. :)
2023. júl. 14. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tetóválóként nagyon örülök, amikor ilyenekkel lepnek meg.

Én is megkínálom a vendégeimet üdítővel, órákat töltök el velük, van aki havonta visszajár, jó dolog ezeket a kapcsolatokat ápolni egy-egy gesztussal, mint például a nagy melegben egy üdítő.


Ahogyan én is viszek néha a körmösömnek, pillásomnak.

2023. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó már, hogy egy tetováló is válaszolt. Így már tudom, hogy nem kell emiatt szoronganom. :D
2023. júl. 16. 21:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!