Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás árat kérdezzem meg?

Tetoválás árat kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék tetoválást, már írtam is a művésznek, akit kinéztem magamnak. Szerinte jó a minta, mehet. Időpont még nincs, illetve, mennyire bunkóság előre megkeérdezmi az árát? Vagy nagyjából azért jó lenne tudni. Alsó karomra menne, szerintem nem egyszerű minta. Összetett, részletgzadag.
2023. júl. 26. 23:24
 1/8 A kérdező kommentje:
*hogyan kérdezzem, hogy ne legyek bunkó, egyáltalán illik ilyer kérdezni? Ti hogy csináltatok?
2023. júl. 26. 23:24
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél életképtelen. Megkérdezed hogy mennyibe kerül a szolgáltatás ára, csá.
2023. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

"Mielőtt belekezdenénk, muszáj megkérdeznem az árát, mennyibe fog ez kerülni?"


Ha nagyon bunkóságnak érzed így (pedig abszolút nem az!), akkor tedd hozzá, hogy csóró vagy, plusz a szokásos árakat nem ismered, hogy tudj kalkulálni, aztán nem szeretnél úgy járni, hogy nem tudod kifizetni.

2023. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kínos előre megkérdezni, hogy legalább körülbelül mennyibe fog kerülni. Boltba sem vásárolunk úgy, hogy lövésünk sincs az árról.
2023. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Tesóm tetovál, ilyenkor már nem ciki. Általában amikor valaki azzal kezd, hogy akar egy szívecskét a karjára, mennyi lesz, akkor azok utána alkudoznak és - bocs, de - csórók.


De te beszéltél vele, megvan a minta, meg tudja csinálni, meg is akarja, itt már az egyetlen, ami kell, az ár.


Manapság nem mindenkinél van készpénz, teljesen normális kérdés.

2023. júl. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Én már tényleg felakasztom magam nem bameg nehogy megkérdezed ha neked tök mindegy hogy tízezer százezer v egymillió Úristen az ilyen hülyének honnan van pénzük hát annyi esze van hogy egy golyorago árát csoda ha megkeresi
2023. júl. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Én igazából annyit írtam a csajnak hogy:"Szerinted ez nagyjából mennyibe fog kerülni?"

Szerintem abszolút nem bunkóság hiszen honnan kéne tudnod mennyi pénzt vigyél ha ezt nem beszélitek meg előre?😅

2023. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Valamint az én tetoválóm de szerintem mindenhol így van nem a részletesség miatt kér el x összeget.Az enyém például méret függvényében állapítja meg az összeget.A legutóbbi egy 25cm-es alkar tetoválás volt 60.000ért,szerintem fair ár,valakinek talán sok, nekem nem volt vele bajom.
2023. aug. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!