Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek ez kb mennyibe...

Szerintetek ez kb mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Tudom, mindenhol más és más árban varrnak, viszont egy ideje gondolkozom a csuklóm- alkarom tájékára egy 2X2 centis mérlegen, és egy 2X2 centis lombikon vagy valami másabb, de egyszerűbb tetkón.. Egyik sem lenne ilyen nagyon kidolgozott. Ti mit gondoltok? Mi lehet a legnagyobb összeg, amibe ez kerülhet?


ilyeneket tudnék elképzelni:


[link]


[link]


[link]


[link]



2023. aug. 10. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Amikor én csináltattam 2 egyszerűbb mintát azok kb 16 ezer forintba kerültek. Ez nagyjából 10 éve volt.


Ha a tetovaloknal is volt ár emelés, akkor lehet 20 ezer alatt nem jönnek ki, de saccra 30 ezer lenne a maximum.

2023. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
2db 2x2cm-es linework/fineline munka saccra 2 órás mindenestől, 15-20 közötti árral minimum kell kalkulálni a többi a tetoválótól függ. Van, aki 10 körül talán megcsinálja és van, aki 40 ért. Legalábbis Magyarországon. Nyugatabbra dupla vagy tripla árral is lehet számolni.
2023. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha magadnad csinálod akkor sokkal olcsóbb 🤷‍♀️ én magamnak csináltam a pici tetkókat
2023. aug. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, ugyan az alsó hangon 150.000 Ft - os alap felszerelés, amiben csak egy közép kategóriás gép van, meg néhány tű, neked olcsóbb?


Vagy ugyan mivel kellene neki állnia?

Egy darab tűvel, aminek nem is tudja a funkcióját meg egy gagyi legolcsóbb festékkel?

Vagy egy alis tekercses géppel, amivel az életben nem fog tudni egy normális vonalat húzni?

2023. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!