Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért lett ekkora divat a...

Miért lett ekkora divat a tetoválás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 5 évben, már szinte mindenkin látni. Fiataltól az idősökig. Kedvencem, mikor az 50+ varrat magára. De vajon mi okból? Hogy lássák, tombol nála a fiatalság legbelül? Szánalmas!

Így akar "keménynek" látszódni a viselője? Vagy nem értem ezt a tetoválás őrület jelenséget.

Manapság már az a ritka, akinek nincs.

Ha lecseng ez a divathullám, mi lesz a sok (jó pénzért) felrakatott tetkókkal? Mert hát az ott marad.

Téged mi motivált, hogy tetoválást csináltass?



2023. aug. 22. 12:42
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
66%
Az első néhány tetoválás az alkaromra készült, egyszerűen azért, hogy ne vágjam fel az ereimet. Azóta van több is, a testem különböző, többnyire ruhával fedett részein. A minták változatosak, magamnak választottam őket, nem azért, hogy másoknak tetsszen vagy menő legyek miattuk. Mindegyik egy emlék vagy számomra fontos dolog, kötődik valamihez, némelyiket saját magam terveztem.
2023. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a nagymamám és anyukám nagyon fontos szerepet játszottak az életemben, mindketten meghaltak már, amint betöltöttem a 18-at, mindkettőjük születési évét magamra varrattam, de vannak más ilyen jellegű nagyobb jelentéssel bíró tetoválásaim is, azt most nem fogom ide kiírni. De amúgy mindenki azt varrat magára, amit szeretne, nyilván tudjuk hogy ez maradandó, ha nem annak akarnánk, nem fizetnénk érte több tízezer forintot, hanem felrajzolnánk magunkra filctollal. Egy idősebb embernek meg nem lehet tetoválása? Miért is nem? Lehet éveken át volt egy munkája amit nagyon szeretett és valami ahhoz kapcsolódót varratott magára vagy valami családi emléket.
2023. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
79%

Azért csináltatják mert nekik az tetszik.

Nekem nincs, de fontolgatom hogy csináltatok. Azért mert tetszik. 🤷‍♀️


Teljesen fölösleges napi 10, kérdésnek álcázott fröcsögést kiírni erről. :D

2023. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
78%

Hogy miért lett divat,azt nem lehet tudni. Miért lett divat az okostelefon, bármilyen ruhadarab, tengerpartra utazás, stb?

Az kifejezetten hülyeség, hogy az 50+-osoknak már nem lehet, meg hogy szánalmas. Miért lenne az, az is a divat része, hogy idősebben is tetováltat valaki. Miért látszódna ettől keménynek bárki?

Nekem egyébként nincs, mert nem akarok.

2023. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

#4


De akkor szerinted mások miért csináltatnak? Te miért nem akarsz?

2023. aug. 22. 13:00
 6/49 A kérdező kommentje:

#2


Jó de az amolyan "anyám love" meg "fíjam" "jányom" típusú tetoválás még csak ízlésesnek sem mondható.

2023. aug. 22. 13:01
 7/49 anonim válasza:
33%
Harcművész tetoválás néz ki a legjobban,ismerősnek is van.
2023. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem tök mindegy? Ha látsz ilyet, fordulj el. Nekem sincs, de kb az utolsó dolog, ami érdekel, hogy kinek van vagy nincs tetoválása.
2023. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki bevállalja ezt az pontosan tudja anélkül is, hogy megmondanád neki, hogy az már örökre rajta marad. Mindenkinek megvan az oka, hogy mit miért varrat magára és azt nem tudom megérteni, hogy akin nincs az miért botránkozik. Ha neked nem tetszik akkor nem tetszik és kész, nekem pl a punk hajak nem jönnek be, de nem fogok itt filozofálni azon, hogy vajon nekik mi jön be ebbe, mert ez az ő életük és rám nincsenek hatással/ill. van életem amivel törődjek. Nekem is van tetkóm, egy marveles és lesz még animés, Harry Potteres, a macskám is rajtam fogja végezni, talán még a szüleimből is magamra varratok valamit, mert minden rajtam lesz akkor, ami én vagyok egy kicsit is. Szeretem a marveles tetkómat is nézegetni, mert ha magamra nézek egyből beugrik mit is szeretek igazán az életben, de ha egy faszt varratnák magamra ahhoz ugyanannyi közöd lenne, mint a marveleshez: semmi. Másrészt a tetováltak fele elfelejti, hogy van tetkójuk, én is szokszor meglepődök, hogy a kezemen van valami, a tesóm is és a legjobb barátnőm is. Egyszerűen tudjuk mit vállalunk és nem is olyan nagy dolog, mint amilyennek pl te be akarod állítani.
2023. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

"Másrészt a tetováltak fele elfelejti, hogy van tetkójuk, én is szokszor meglepődök, hogy a kezemen van valami"


Nekem nincs tetkóm, de ugyanez volt, mikor rózsaszín volt a hajam. Minden kézmosásnál meglepődtem, mikor a tükörbe néztem, hogy wow, el is felejtettem.


Kérdező azt hiszi, hogy mész az utcán, és az a belső monológod, hogy "tetoválva vagyok, itt egy tetkó, ott egy tetkó, tetoválva vagyok".

2023. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!