Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy kell időpontot foglalni...

Hogy kell időpontot foglalni tetoválásra? Meg miket kellene beleírnom? Első tetkóm lesz úgyhogy semmit se tudok mit hogy kéne. 18L

Figyelt kérdés
Kuldjem el a képet amit kinéztem, meg azt is milyen méretű legyen, és hova szeretném? Meg mikorra kaphatok kb idopontot? mert igy nezegettem szalonokat, és konkretan azt írták nyáron kell foglalni hogy ősz végére még maradt szabad időpont.

2023. szept. 26. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Menj be, személyesen! Nézd meg a helyet, a munkáikat, beszélj mesterrel,...
2023. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szakembertől függ. Van, aki emailben szeret egyeztetni, más csak bizonyos időszakokban nyitja meg a naptárát, és van, aki a személyes konzultációt szereti. .

Egy biztos, ha írsz neki egy emailt, képpel, hellyel, elképzeléssel, akkor abból baj nem lehet.

2023. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs weboldaluk? Ott sokszor leírják, hogy hol vedd fel velük a kapcsolatot. Van akinél telefonszám van, van akinél email cím, de van akinél a weboldalon alapból van lehetőséged kiválasztani az időpontot személyes konzultációra, vagy a weboldalon keresztül küldeni nekik egy üzenetet.


Szerintem ha csak nem egy faék egyszerűségű tetkó lesz, akkor úgy is lesz személyes konzultáció (nagy valószínűséggel), viszont ezt beszéld meg velük, mert sok tetováló csak akkor van ott, amikorra van megbeszélt időpontja. Szóval sokan nincsenek ott fixen reggel 8-tól 4-ig, szóval ez a "személyesen menj be" nem mindig játszik, csak ha előre megbeszéled velük.


Az emailben/üzenetben érdemes leírnod, hogy kb. mire gondoltál. Szóval ha meg van a kép, amely alapján szeretnéd, akkor ha tudod, akkor el is küldheted nekik, és röviden melléírhatod, hogy azt gondoltad, hogy x méretben x helyre szeretnéd. Kérdezd meg, hogy ilyesmit elvállal-e, és ha igen, akkor mikor lenne lehetőség egy személyes konzultációra. Szerintem amúgy a személyes konzultáció a legtisztább, ott nehéz elbeszélni egymás mellett.


Az időpont pedig nagyon attól függ, hogy kihez mész. Én pl. egyik napról a másikra kaptam időpontot személyes konzultációra, aztán egy hét múlva pedig már meg is volt a tetkóm. Lehet ez így gyorsnak tűnik, de az eredmény tökéletes lett. Nyilván vannak nevesebb tetoválóművészek, ahova hónapokat kell várni.

2023. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!