Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az mennyire helytálló, hogy a...

Az mennyire helytálló, hogy a kicsi egyszerű egyvonalas minták idővel összefolynak és csúnyák lesznek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tetoválást (egy szív alakú lufi lenne rajta), de nekem az egyszerű pár vonalas stílus tetszik. Hallottam, hogy a kisebb minták összefolyhatnak, ez mennyire igaz? Illetve hol változik kevésbé a bőr (pl, ha testúlyváltozás van) alkaron vagy felkaron?

2023. okt. 26. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De mekkorába szeretnéd?


Amúgy pedig szerintem a kar tök jó ilyen szempontból, alkar és felkar is, szerintem a felkarnál is max. csak extraextra hízásnál van a tetkó kockázatnak kitéve, szóval szerintem ha "átlagos" súlyváltozásról beszélünk, és nem pedig hirtelen két év alatt felszedett 60+ kiló hízásról, akkor szerintem nincs akkora kockázata a felkarosnak sem.

2023. okt. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat nagyjabol olyan 10 centisbe, es koszonom a valaszt
2023. okt. 26. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 10 centis az nem feltétlen olyan pici, szerintem az összefolyás azokra jellemzőbb, amik tényleg ilyen miniatűr, 2-3 centis pici tetkók.
2023. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2023. okt. 26. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Az összefolyás vagy kikopás nem a mérettől függ. Ha a kontúr vastag, akkor kevésbé folyik meg, vagy kopik. De idővel minden tetoválásra jellemző. Fényvédővel, testápolóval tudod hosszabbítani az életét. De ha majd átütteted, akkor azzal szépen meg lehet újítani 10 év múlva is.
jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!