Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Informatikusként nyaktetoválás?

Informatikusként nyaktetoválás?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyetemre járok, programtervező informatikus, és nyaktetováláson gondolkozok, annyit hozzátennék, hogy a nyaknak az oldalán egy írás lefele,de persze nem olyan amelynek a jelentésébe bele lehetne kötni, és persze nem olyan nagy, de látszódna. Összességében érdekelne, hogy ez mennyire befolyásolná a késöbbi karrieremet, ha esetleg ezen a pályán folytatnám és nagyobb cégekhez is kerülnék?

nov. 9. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleve ez a terület sokkal lazábbak az emberek, meg szerintem eleve manapság sokkal kevésbé számít, hacsak nem nagyon formális helyen dolgozik valaki, az IT nem ilyen terület.
nov. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a pályán semennyire. Tapasztalatom szerint egyre több helyen egyre kevésbé érdekel bárkit. Vannak területek, ahol kizáró lehet, de ez pont nem az.
nov. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk egy </HEAD> ... <BODY> tetkó pont illene a nyakadra.

Egyébként meg nem láttam még olyat, hogy ebben a szakmában valakit emiatt diszkrimináltak volna.

nov. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ma már gyakorlatilag nincs olyan munkakör, ahol egy-két diszkrétebb tatoo problémás lenne.
nov. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
72%

Attól függ, hogy mivel szeretnél foglalkozni. De technikai területen kb senkit nem érdekel ez. Ha kell clientekkel beszélned sokat, pl ha IT biztonság bizonyos területein szeretnél elhelyezkedni, akkor már lehet, hogy gondot okozhat. De ahol a technikai oldalával foglalkozol a dolgoknak, ott senkit nem érdekel a kinézeted.


Én jelenlegi munkahelyemre (ha nagy ritkán bemegyek), akkor melegítőbe vagyok amin nem sok, de látható mennyiségű kutya szőr is van. Medior/Senior szintnél már nagyon nem fognak ezek érdekelni, mert ha kényelmetlen a környezet, akkor váltasz munkahelyet és kész. Juniorként szívás csak most az élet, nekem senior fejlesztőként nincs problémám munkát találni, de egyik barátom se panaszkodik.

nov. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nem csináltatnék, bármilyen pályára mennék. Primitív dolognak tartom, és biztos, hogy valamilyen lelki trauma is lehet a háttérben annál - talán nem is tud róla -, aki ilyet csináltat. Lehet, hogy most csak informatikus akarsz lenne, de ki tudja, milyen pályák jönnek még az utadba, ahol kizáró ok lehet.
nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
az én “karrierembe” egyálzalàn nem szólt bele a nyaktetkó, mert nem diplomás helyen dolgozom, de megbántam. nekem is a függőleges felirat tetszett, de visszanézve már egyáltalán nem tetszik nyakon, és sokszor vagyok vele úgy hogy eltakarnàm, de nem tudom
nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!