Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Éjszakás műszak után hullafára...

B.dávid.F kérdése:

Éjszakás műszak után hullafáradt fejjel meg vakartam az 1hetes tetovalást Kicsit elmosódott ott ahol még nem hámlott le Kihatással lehet az alsó rétegre is?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm

jan. 13. 16:27
A kérdező szavazást indított:
Igen,ezt elb@sztad
Nem,nem lesz baj ne agódj
8 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja, ha kikaparod a heget, jön a tinta is.



Várd meg mire meggyógyul (kb egy hónap) és egy touch up időpontot kérj a szalonban.

jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

1 hét után nem kellene, hogy ebből gond legyen.

Mit jelent, hogy elmosódott?

Akkor van baj, ha olyan szinten elakartad, hogy behegesedett vagy seb keletkezett, de az ez miatti kár is csak a teljes gyógyulás után fog látszani.

Elfertőződni tud még a vakarástól, de az nyilván látványosabb, már tudnad, hogy baj van.


Szívesen megnézném egy fotón, mert az elmosódást tényleg nem értem.

jan. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

" 1 hét után nem kellene, hogy ebből gond legyen."


Dehogyisnem. Mi vagy te, Wolverine, hogy rajtad egy hét alatt teljesen 100%ra gyógyult egy felhámsérülés?


Ja, ha valami lehelletfinom single needle akármit varratsz, az talán nem varras már, de még az sem regenerálódott teljesen, csak szabad szemmel nem látod.


De egy átlag tetkó az pont egy hét után kezd viszketni meg hámlani.



De még teljes gyógyulás után is ki lehet kaparni egy tetoválást, ha elég mélyre mész. Pl horzsolással, macska ha megkarmol, égések, vágások stb.


Ez javítható, de csak miután rendesen begyógyult ez is.



"Mit jelent, hogy elmosódott?"


Hát gondolom azt, hogy a pigment egy részét kikaparta, meg irritált a bőr.


Gondolom piros mellette (irritáció), és a tetoválás egy része ködös, mintha zsírpapíron át néznéd. Ez az új bőr, ami majd még 1-2 hét múlva lenyugszik, kitisztul és kb akkor már látod mennyire kapartad ki.

jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Várj vele még egy hónapot, kb. 6-8 hét a teljes gyógyulás. Utána a tetoválódnak írj, hogy van egy pici elvakarásod, nézzen rá, lehet, hogy javítani kell
jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

Köszi 3-mas a passzív agresszív választ.

Ha félálomban egy félig gyógyult tetoválást megvakarsz, abból nem lesz ekkora gond, HA CSAK NEM ELVAKARTA.


Sehol nem írtam, hogy egy egy hetes tetoválás már gyógyultnak számít és nyugodtan vakargassa.

De normál esetben ebből nem kellene tragédiának lennie.


De pont ezt írtam fent.

jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

És kiegészítve az előző kommentet, értem én, amit te mondasz az “elmosódásról”, mert van egy része a folyamatnak, amikor mattabb az egész, de az nem azért van, mert megvakarta az 1 hetes tetoválást.

Szimplán a folyamat része, viszont ennyi idő után meg nincs már bőrpír.

A tetoválás akkor mosódik el, ha begyullad és gennyes sebek alakulnak ki, de azt meg látna.

jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi skacok a válaszokat

Voltam a tetoválómnál azt mondta nincs baj

jan. 16. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!