Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Skorpió tetoválás egy nőnek...

Skorpió tetoválás egy nőnek jól áll a hátán?

Figyelt kérdés

jan. 20. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Én szerintem a tetoválás már nem divat. Nem rossz, de már nem menő, nem szép úgyhogy nem
jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha mondjuk egy akkora tetko hogy az olloi a karjan, a farkam meg a combjan vegzodik, na az mar valami.


Ha csak egy 10 centis klises tucattetko mert o nagyon mutatni akarja hogy hisz a horoszkopban es aszerint skorpio, akkor az nemcsak nonek, hanem senkinek nem all jol.

jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

*farka


kis freudi elszolas :D

jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Ma már annyi embernek van tetkója, szerintem már az a menő, akinek nincs.

Szerintem te se csináltass.

jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Ha valamilyen küzdősportoló, akkor igen.
jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Kétlem.
jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha szépen van kivitelezve, illik a személyiségéhez, akkor igen.
jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Igen
jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
21%

Ez függ attól, hogyan milyen minőségben van elkészítve, mekkora (beleillik-e arra helyre) és ahogy az előzőből következik, jól áll-e azon a helyen.


Ha tetszik neked a minta és átgondoltad alaposan (a fenti szempontok alapján is, nemcsak hogy igen/nem), akkor szerintem nyugodtan csináltasd meg. Nekem egy éve lett egy méhes tetoválásom az alkaromon és nem bántam meg. Hosszú ideig tudtam, hogy akarom és képes voltam érte hónapokig keresni embert, kivel is csináltassam meg.


Nem tudom, hogy van-e embered, aki felvarrná, de azt csak ajánlani tudom (erősen), hogy olyanhoz menj, aki abban a stílusban szokott tetoválni, mint amiben te a skorpiódat elképzelted.

jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!