Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez normális egy hét után a...

Ez normális egy hét után a tetoválásnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Első tetoválásom, január 12.-én csináltattam.

Első nap rajta volt a fólia, másnap leszedtem, vizzel óvatosan lemostam azt a ragadós cuccot amit ugye engedett az éjszaka.

Majd bekentem bepanthen-el, és kentem pár napig.

Elkezdett lehámlani, pontosabban teljesen le is jött.

Még kicsit viszket azóta is, meg néha ilyen fehér darabok vannak körülötte, gondolom a bőr ahogy gyógyul vagy passz.


Viszont az normális, hogy a minta belseje szürke? Körbe szép fekete, de közelről megnézve viszont legbelül ilyen szürke színe van. Ez fog még változni, vagy ennyit kiengedett volna a bőröm? És át kell majd üttetni.


Talán a kép valamennyire átadja.


[link]



jan. 21. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

Biztos jót tett a sebnek az a fólia rajta egész nap.

😂

Kíváncsi vagyok mit mondana erre egy egészségügyis.

jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mivel este lett kész 18:00 körül, az nap este rajta hagytam, reggel pedig leszedtem. Tetováló kérése volt, hogy csak másnap reggel szedjem le.
jan. 21. 10:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es ha nem értesz ezekhez kár volt izzadni 😂
jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

1 a nagyobb tetoválásokon vagy mélyebb varrásokon rajta kell hagyni 24 órát varrás után a fóliát, hogy szívja befelé a bepanthen vagy neogranormon krémet és ne fertőződjön el

Másnap le lehet venni a fóliát de továbbra is krémezni kell neogranormonnal vagy bepanthennel (bár az én időmben bepanthen még nem létezett) meg később körömvirág kenőccsel, hogy hámosodjon

Kérdező

Nem tűnik kép alapján olyan vészesnek, hogy fóliázni kellett volna de mindegy nekem ennél jóval nagyobbat nem fóliáztak, de volt amit nekem is fóliáztak

Kend neogranormonnal vagy bepanthennel (bár mondom bepanthennel nincsenek tapszatalataim) meg körömvirággal mindennap

Azt, hogy hányszor azt már nemtudom megmondani, majd 25 éve csináltattam a tetkóim, azóta sem úgyhogy el is felejtettem már az egészet meg azóta nem is érdekel a tetkó téma sem

Fiatal voltam aztán jó bulonak tűnt, ma már egy darabot nem csináltatnék

jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nincs vele semmi gond alapvetően, nem fáj, nem érzékeny annyira. Csak simán hogy mi az oka hogy külső vonalak ugye feketék, de belül szürke. Ennyit engedett a szín, vagy még várni kell mert gyógyul és visszafog térni fekete színre?!
jan. 21. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy kinél és hol csináltattad. Az alapvető vonalvezetés nem rossz, de összességében nem valami fényes munka.

Belül azért sötétebb, mert nem kellően jó technikával töltötte ki a tetováló a feketét. (Más beállítás kell egy satírhoz és más a vonalakhoz...)

Még fog halványodni, de javarészt ilyen marad.

jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia.


A belülje pont hogy halványabb, és a külső részek sötétebbek.

Viszont olyan mintha még gyógyulna és amiatt lenne ilyen a belseje.

Nem tudom, mert első tetoválásom.


Egyébként Pesten csináltattam a Parlamenttel szembeni oldalon egy tetováló szalonban.

És a munkáit látva nem tűnt rossznak egyáltalán.

jan. 22. 22:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor szokott szürkébb lenni, ha legyógyult, a fényes fekete a gyógyulatlan szín. Ha nem változik, menj vissza, és üsse át még egyszer!

40/N

jan. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Időközben már beszéltem a tetoválóval is, és mondta hogy túl korai lenne még a végeredményt látni!

Szóval ez teljesen normális így, még változni fog.

De természetesen ha nem lennék elégedett, ingyen korrigálja.

jan. 23. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!