Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon nem válaszol a kinézett...

Nagyon nem válaszol a kinézett tetoválóm. Ez normális, vagy másik művészt kellene keresnem?

Figyelt kérdés

Több, mint két hete kezdődött az egész sztori, akkor írtam neki először. Elég részletesen leírtam minden infót, hogy mit szeretnék és hova, küldtem inspo-nak képeket is, hogy könnyebben átlássa, mi is az elképzelésem. Akkor másnap reagált, viszont azt, amit arra válaszoltam, egy hétig nem nézte meg, ezért írtam neki még egy üzenetet, amiben feltettem még egy kérdést. Erre ismét kaptam másnap választ, most viszont megint majdnem egy hete semmi. A tetoválás-témában rutinosabb barátaim mind azt mondják, hogy ez elég furi, hogy ennyire nem reagál, és én is félek, hogy soha nem fogunk így egyről a kettőre jutni. Ráadásul custom design-ról van szó, szóval ha még ott variálni fogok a mintával, hogy ezt meg azt másképp akarom, soha nem kerül rám a tetkó.

Ez így normális szerintetek? Félek, hogy valamit én rontok el, esetleg nem fekszik neki a minta, amit küldtem, de úgy vagyok vele, hogy azt megmondta volna. Nektek volt ilyen tapasztalatotok? Az a baj, hogy ilyenkor nem tudom, hogy várjak-e türelemmel, vagy írjak neki megint újra. Esetleg hagyjam ezt a művészt és keressek másikat?

Plusz infó, hogy Instán beszélünk, de nincs megadva más elérhetőség, úgyhogy nála szerintem ez a standard, és nem a platformmal van a baj.



febr. 17. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Bocsi, de olyan tetováló, akinek csak instagram elérhetősége van és semmi más nincs, számomra felejtős.

Normális esetben van a szalonnak honlapja, ott van elérhetségként telefonszám vagy legalább email cím.

Vagy menj el hozzá, ha ez opció és beszéld meg vele személyesen, vagy tegyél le róla.

Amúgy pedig az, hogy néha napokig nem válaszolnak a tetoválók... igen, normális egy olyan tetoválónál, aki be van táblázva fullra és mellette ott a magánélete is. Vannak, akik csak hétvégén ülnek le emaileket, chateket, üzeneteket olvasni.

febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Én már "hagytam ott" tetoválót amiatt, hogy hetekig nem válaszolt. Nem az volt a bajom, hogy elfoglalt, hanem pont az, hogy nem tudtunk semmit sem normálisan megbeszélni, mert sosem írt vissza. Megértem ha megmondja, hogy nem ér rá, vagyhogy majd x hónapban visszatérhetünk rá vagy bármi, de ez a hetekig nem válaszolás nem oké, pedig olyan türelmes voltam én is, de egyszerűen nehéz volt bármit is megbeszélni vele úgy, hogy hetek kellenek neki a visszaíráshoz.
febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
A tetoválónak az, hogy neked válaszol az a munka része. Ha idő mire válaszol, az érthető hisz te se arra fordítod a szabadidőd, hogy munkaügyben csevegsz. De igen, elvárható lenne, hogy kielégítően válaszoljon ha már visszaírt. Érdemes ezt megelőzni és személyes találkát kérni, vagy telefonbeszélgetést. Amúgy a minta igen is befolyásoló tényező. Tapasztalatom szerint azt veszik előbbre és részesítik előnyben amihez több kedvük van.
febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
"Művész" :))
febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!