Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Minektetovaltatjak össze...

Minektetovaltatjak össze magukat az emberek?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon rondák a tetovált emberek.

máj. 20. 07:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Divat. Régen csak a börtönben tetováltak.
máj. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem tetszik. Minél több ,annál jobb.
máj. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Mert NEKIK tetszik! ENNYI!
máj. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Mert azt hiszik, hogy ettől különlegesek lesznek, egyediek, amilyen még egy nincs a Földön. Vannak esztétikailag nagyon szép alkotások, de emberek 10 milliói hiszik azt, hogy csak nekik van egy tünci-münci kis titok olyan helyen ahol csak az láthatja, akinek megmutatják. Nem a szép tetkóval van a baj, hanem a hülyékjel, akik azt hiszik, hogy ettől valami mások lesznek, one in a million
máj. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
85%

Szerinted rondák a tetovált emberek, szerintem meg az országban nagyon erős probléma a gyűlölködés, ami titeket felemészt, másokat irritál.

Ahelyett hogy random embereket elítélsz/rondának találsz/bármi, inkább rendezd a saját életed, mert valószínűleg valami nagyon nem oké benne, ha ennyire érdekelnek mások szokásai, amiket egyedül sosem leszel képes megérteni, és ezzel magadat, és valószínűleg a környezeted is mérgezed.


De tényleg, ha nyitott lennél arra hogy ezt a "fúj hogy néz ez ki" mentalitást legalább egy kicsit kitöröld az életedből, keress fel egy pszichológust.

Teljesen komolyan, egy orvos tudna neked segíteni. És nem abban, hogy szeresd a tetoválásokat, vagy a tetovált embereket, hanem hogy hogy képes legyél elfogadni, hogy a világban mindenki azt csinál egy bizonyos szintig amit akar, és attól hogy neked nem tetszik, ez sosem fog változni.

máj. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen mindegy, ki mit csinál a testével.

Akinek tetszik, az tetováltassa, aki nem, az ne.

Nekem nem tetszik, nem is csináltatok, de nem zavar, ha sok ismerösömnek van tetoválása. Amivel problémám van esetleg, ha igénytelen, nem szakszerü módon készült, de ez is föleg az adott emberre nézve negatív.

máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:
100%
Mert az tetszik nekik. A természet meg azért adott nyakat, hogy el tudd fordítani a fejed ha nem tetszik.
máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nagyon rondák a tetovált emberek"

Igen, SZERINTED. Még jó hogy előtte nem kérdezték meg a véleményed.

máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Azért tetováltatunk, hogy a te és a hozzád hasonló embereknek legyen mivel foglalkozni és hogy ne legyen üres az életed, ha már csak az az apró kis öröm adatik meg, hogy másokat gyűlölsz és vetsz meg a kinézetük alapján. Ezt a bőrtöntetkózást meg el kellene már felejteni, régen kinőtte magát a szakma ebből. Attól, mert valaki tetovált, még lehet értékes ember, sőt. Te nem vagy tetovált, mégis egy szánalmas alak vagy. Paradoxon, nem igaz?
máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért, hogy kiírhass ilyen kérdéseket - te és a hozzád hasonló, másokat ismeretlenül elítélő emberek.

Én imádom a tetkóimat, a láthatóakat meg a nem láthatóakat is, és telibe sz.rok az olyan emberek véleményére, mint te!

42/N

máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!