Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tetoválásról? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Érdekelne mennyire jön be nektek, úgy, hogy nem tudjátok mit jelent és hogy miért pont ez került oda. :) Szóval csak esztétikailag nézzétek!



2012. ápr. 16. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez héberül van, bár már 6 éve, hogy nem foglalkoztam vele, elolvasni el tudom, de nem tudom mit jelent. Talán valami imából egy részlet?
2012. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lelőtted a poént rögtön az elején! :( ;)

Egy idézet a Bibliából.

2012. ápr. 16. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi :) Akkor azért közel jártam :)
2012. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ronda
2012. ápr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szép.
2012. ápr. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan visszás az egész. Magára varratott valamit, hogy mindenki lássa, de olyan nyelven tette, hogy senki se értse.

Ha csak önmagának szól az idézet, akkor miért olyan helyen van ahol pont a gazdája nem látja?

Ha a külvilágnak szól, akkor meg miért nem érthető nyelven van?

Az embernek az az első gondolata, hogy vajon a tetkó gazdája tudja-e mi az, vagy csak tetszett neki / feltűnősködni akar-e vele.

2012. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Talán, ha tudnám a jelentését, és tudnám, hogy valahogy hozzád is kapcsolódik, akkor jobban elfogadnám
2012. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon csúnya
2012. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A hely pont jó, illik oda.

Más kérdés, hogy nekem nem tetszik, az idegensége miatt, mert nem tudom mit jelent, mi is ez valójában. (olvastam az elsőt, de így kívülállóként írtam :) )

2012. ápr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!