Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tattoo jelképezné azt,...

Milyen tattoo jelképezné azt, hogy az életben soha nem voltam egyedül hála a barátoknak, de már tudom, hogy egyedül maximálisan csak magamra számíthatok?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy hiába vannak barátok vagy család, egymagamnak kell megbírkózni mindennel és ez nekem sokat jelent, hogy rájöttem, tudatosult, elfogadtam és így is cselekszem. Egy iylen tetoválást szeretnék, mit tudtok elképzelni?

2012. ápr. 26. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2012. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2012. ápr. 26. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Az jó, mert pl egy virág, aminek az egyik szirma lehullik, ez vagy te, és a többiektől való elszakadás.... De ha ez sablonos, akkor bocs.
2012. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kiindulásnak és ötletnek nagyon jó, gyűlytöm az ötleteket, míg össze nem áll teljesen a kép! köszi:)
2012. ápr. 26. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!