Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Zsir meglepi? (kérd. Túl röv....

Zsir meglepi? (kérd. Túl röv. , a magy. Hosszú)

Figyelt kérdés

A pasim kedvenc autó-márkája az AUDI, él s hal ezért az autó-márkáért. Nekem is irtóra bejönnek az AUDI-autók, ezért gondoltam hogy csinálok neki egy meglepit, a bal kezem középsö újja jobb felére RÁTETOVÁLTATNÁM a nyáron az AUDI jelét, mármint azt a négy kis kerecskét.

Igaz hogy még csak pár hónapja vagyunk együtt, de szeretjük egymást!


Pasik? Ti örülnétek egy ilyen meglepinek a csajszitoktól, ha a kedvenc auto-márkátok az AUDI lenne?



2012. ápr. 30. 02:13
 1/10 A kérdező kommentje:

Igy feketén *-*:

[link]

2012. ápr. 30. 02:16
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez tök jó! aztán majd egy fél év múlva, ha lecseréli a kocsiját mercire, a másik kezedre meg merci jelet. Isteni ötlet. Vagy, ha a pasit cseréled le egy év múlva, akkor a következő pasi kocsimárkáját.
2012. ápr. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ne tedd meg! Ez olyan béna! Már bocsi! És ha szakítasz vele később? Én vigyáznék a helyedben, mert még k.vara megbánhatod! nem is lenne szép. Gondolj bele, lehet, hogy csak a pasid miatt szereted a márkát. És minden szerelem elmúlik egy idő után. Gondolom mert soha nem voltam még szerelmes!XD

Szóval: nem szép, lepd meg mással, szerintem nem örülne, hogy a b.nője kezén egy ilyen rideg tetkó lenne! Nem túl nőies.

Bocs ha kicsit sértő voltam. :) Ez így van.


14/L

2012. ápr. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy ömiatta imádom ezt a márkát, csak amikor vele összejöttem (ö az elsö pasim) akkor birtunk az autokról is beszélni, ö ért hozzájuk meg ilyesmi. s ha szakitanánk, akkor is nekem lenne ez a tetkóm, szóval ugy 75% miatta csináltatnám a többi 25százalék miattam lenne :P.

A kedvence mindig is az audi marad, mondjon ki mit akar.

A tetkó az ujjam jobb felén meg amugy nem is nagyon látszana, szóval nem feltünö :D

2012. ápr. 30. 11:25
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

abból, a hülyeségből ítélve, amit kitaláltál, tuti nem vagy több 15-16-nál, szóval meg sem fogják csinálni.


technikai része meg, hogy kb. 2-3 évig lesz szép, el fog mosódni, stb.-stb.

2012. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ö tutira imádná ha megcsináltatnám. Csak gondoltam kikérdezem mások véleményét is, valami motiválást vártam :D.


Amugy meg 18éves vagyok. Meg már van is egy tetkóm.

2012. máj. 1. 00:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy le fogsz pontozni, de eszedbe ne jusson ilyen hülyeséget csinálni. Másrészt én ezt nem nevezném ötletnek, elég béna.


23L

2012. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Azt nem mondom, hogy rossz maga az ötlet, de a helyedben én soha nem csináltatnék olyan tetoválást, ami egy másik személyhez köthető. Nem tudhatod, hogy mi fog történni veletek a jövőben...
2012. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
félek a babáktól
2012. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez egy elég fostalicska ötlet. 18 évesen lehetne több eszed is.
2012. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!