Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit tetováljak?

Dexy kérdése:

Mit tetováljak?

Figyelt kérdés
az alkaromra valami rövid soron gondolkozok angolul ... de nem jutott még semmi jó az eszembe. 20/l

2012. máj. 4. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a tetkonak pont az a lényege hogy tudd mit akarsz, addig nem is érdemes feltetováltatni......
2012. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mit akarsz, akkor még nem akarsz tetoválást. Ne mi mondjuk már meg, mit viselj magadon egy életen át!
2012. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
I love Jesus
2012. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Money over the bitches.
2012. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
I am gay
2012. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D mire megnéztema választokkat megszületett az ötlet :) Csak annyira fel vagyok pörögve, azt sem tudom hova kapjak. Várom nagyon hogy meglegyen a remekmű :)
2012. máj. 5. 19:01
 7/8 anonim válasza:
Sir one you come on!
2012. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Life is a game = az élet egy játék azt jelenti. én ezt akarom hébrül az oldalamra csak egy tipp angolul de télleg ne tőlem függjön vagy lopd el az ötletem :D de ha már kitaláltad akkor jólvan :) és mit akarsz?
2012. máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!