Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Bajlesz ha nem kenem be...

Bajlesz ha nem kenem be semmilyen kenőccsel a friss tetoválásom?

Figyelt kérdés
Ma lett egész mellkasomra 1 szöveg és azt szeretném megkérdezni hogy muszály bekenni bepanthennel?ésha nem kenem be lehet vmi baja?

2012. máj. 31. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Idő előtt leszárad, lepotyog a varr és kifordul a bőrből a festékkel együtt, nem fog megmaradni a minta, vagy hiányos lesz. Miért nem akarod kenegetni? Amúgy nem muszáj bepanthen, nagyon jó a vazelin is, vagy neogranormon. Legalább egy hétig kend valamivel, ne hagyd, hogy kiszáradjon és repedezzen.
2012. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem gaz ha nem kened,bepantennel kell.miért nem ott kérdezted meg??szerintem darabos lesz,kiszarad
2012. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2012. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget mindenhogy kenni akartam csak kiváncsi voltam h mi van ha nem? akkor mingyárt leveszem a fóliát szapannos vizzel átmosom aztán bekenem bepanthennel, igyjólessz?
2012. máj. 31. 13:56
 5/14 anonim ***** válasza:

Azt mondták, hogy mosd át szappanos vízzel? Nem csak simán vízzel? Én készítek útmutató kártyát egy tetováló szalonnak és azon a következő áll:


- A mintára helyezett kötést 3-4 óra elteltével távolítsuk el, majd hideg vízzel

mossuk le az ábrát.

- Az első éjszaka visszafóliázhatjuk a mintánkat.

- A gyógyulási idő 1 hét, ez idő alatt szappan, tusfürdő ne érje, óvjuk a naptól,

portól, szoláriumba, szaunába ne menjünk!

- Naponta egyszer vékonyan krémezzük be valamilyen közepesen zsíros,

természetes krémmel (Bepanthennel vagy valamilyen testápolóval)

- Ne kapargasd, ne vakard, törölközővel ne dörzsöld. A varnak magától kell leesnie.

2012. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor hideg vizzel mosom csak le az a biztos!:)
2012. máj. 31. 14:13
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Miért, mit vesz el az életedből az 2-3 perc, míg bekened? Ha nem kened be, gyakorlatilag hiába dolgozott a tetováló, csúnya lehet a minta
2012. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Húú, 5. válaszoló(tudom, hogy nem te készítetted a listát, csak hozzáfűzök valamit!:)), meg is bolondulnék, ha csak egyszer kéne bekennem:) Most lesz 1 hetes az enyém, de mivel gyógyul, iszonyatosan viszket, ha lehetne óránként kijárnék átkenni, de ennek főnökék nem nagyon örülnének. Hamar beszívja, főleg, hogy vékony rétegben keni fel az ember:).
2012. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, valóban nem én készítettem, ők mondták, hogy mit írjak rá. Én nemrég csináltattam meg a szemkontúrt, de folyamatosan figyelnem kellett rá, hogy mindig legyen rajta elég kence, mert ha beszívta, eléggé "feszült". Én vazelinnel ápoltam, aki készítette ő javasolta, és nagyon jó volt. Az útmutatón az áll, hogy ... "vagy bármilyen krémmel, testápolóval", de ez sem feltétlenül igaz, mert a sminkes szerint az sem jó, ha túl nedves, tehát a sűrű, lassan, fokozatosan beszívódó krémek a jók. Nem jók pl. az illatosított Dove, Nivea soft és egyéb lágy krémek, amik pillanatok alatt felszívódnak.
2012. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9. voltam. azért is erőltetem ennyire a vazelint és a neogranormont, mert ezek több órán át réteg szerűen rajt maradnak a bőr felszínén, lassan szívódnak be, ezzel biztosítva, hogy órákig nem kell kenegetned. Nekem a vazelin egész nap rajta maradt, csak reggel és este kellett bekennem. Valszeg Te túl lágy krémet használtál, ezért érezted szükségét, hogy szinte óránként kenegesd. Bár az is elképzelhető, hogy mivel nekem a szememről volt szó, amihez nem értem hozzá, tovább bírta, de egyéb testrészen ahol ruha éri, hozzá dörzsölődhet bármihez, előbb eltűnik a krém.
2012. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!