Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválásokat tudnátok...

Milyen tetoválásokat tudnátok ajánlani nekem csuklóra?

Figyelt kérdés
pl szöveget vagy valami figurát vagy komolyabbat,egyáltalán milyeneket szoktak csuklóra tetoválni? elég vicces figura vagyok, (képet ha tudtok mutatni akkor megkönnyebbítenétek a választásom) első tetoválásom lenne 17/F előre köszönöm a válaszokat

2012. jún. 14. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Az az igazság én a csuklómra nem varratnék semmit.Ha nagyon szeretnél tetcót akkor inkább a válladra vagy a lapockádra.

Azért írom ezt,mer ha majd komolyabb munkát szeretnél nagyon hátrányos helyzetbe kerülsz a tetcó miatt. Ha viszönt öltönybe mész,az alatt nem látszik mi van a válladon,mert egy komoly állás interjúra elvárják az elegáns öltözetet és az valahogy nem függ össze a tetoválással.

Úgyhogy GONDOLD NAGYON MEG NAGYON-NAGYON MIELŐTT BÁRMIT IS BELE VARRATSZ A TESTEDBE,HOGY HOVA VARRATOD!!!!

2012. jún. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szaggatott vonal a végén ollóval :)
2012. jún. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Komolyabbat? Miért mész a divat után? Azt se tudod mit akarsz tetováltatni, szerintem ne csinálj semmit, mert nagyon megfogod bánni
2012. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most csináltattam hétfőn egyet.egy buddha fejet,alatta a mantrával.biztos ide szeretnég?csak azért mert nagyon-nagyon fájdalmas.
2012. jún. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!