Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen szöveget tetováltatnáto...

Milyen szöveget tetováltatnátok az anyukátok emlékére egy Hórusz-szem mellé?

Figyelt kérdés

Anyukám nagyon beteg, és számomra ő a legfontosabb ember a világon. Szeretnék köszönetből, és örök emléknek egy tetoválást a mellem alá, a szívemhez.


Ő nagyon szeretett volna egy hórusz szemet tetoválni magára, de ez nem sikerült.

Nekem is nagyon tetszik, ezért gondoltam megcsináltatom miatta.


Szeretnék egy gyönyörű szöveget, akár arabul, angolul, héberül, vagy bárhogyan mellé.

Ti mit íratnátok? Milyen ötletek van?



2012. júl. 10. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy "Anya, szeretlek!" felirat igazán szép tud lenni :) A nyelvet, stílust döntsd el te, mert neked kell hogy tetszen.
2012. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
de most komolyan. miért kell más nyelven tetováltatni? sokkal szebben mutatna egy magyar nyelvű írás!
2012. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

תודה לך החיים

köszönöm az életet.

2012. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amugy ez héber(az utolsó), de egy hórusz szem mellé nem illik annyira, és inkább egy ankhot varratnék még, mert az ugy az élet jele és szintén egyiptomi jel.
2012. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, a magyar nyelv nagyon szép, ezzel tisztában vagyok, de egyiptomi nyelven kellene a hórusz-szem mellé.


Ankh is nagyon szép! Gondolkodom rajta, hogy a szem belsejét üresen hagynám, és oda tenném a szemébe, de csak simán az Ankh nekem nagyon vallásos.


De így nagyon tetszik az ötlet!

2012. júl. 10. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor itt van pár alapötlet:

[link]

[link]

[link] hórusz szemmel

2012. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettő nem, de viszont az első nagyon tetszik, de hogy az szép legyen, nagyba kéne.. :/ Hm, nem tudom kockáztatnék e annyit, főleg hogy színesben a legszebb, az meg az évek során.. ugyebár..
2012. júl. 11. 22:52
 8/8 anonim ***** válasza:
csak alapötletként linkeltem, biztos szépen meg tudják csinálni fekete-fehérben. Anno én is hasonlót terveztem, aki rajzolta úgy csinálta, hogy az Ankh közepén, ahol a szárak összeérnek, ott volt a szem.(azóta sajna elveszett a kép:SSS)
2012. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!