Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Jack Daniels's vagy Jim Beam...

Jack Daniels's vagy Jim Beam tetoválás? Milyen méretben, illetve hova - melyik testrészen nézhetne ki a legjobban? Esetleg egy minőségi tetoválót tudtok pluszba?

Figyelt kérdés

Mivel mindkét "gyártónak" nagy kedvelője vagyok, úgy gondoltam, egy korrekt tetoválást összelehetne hozni.

JD-nek jó logó alapjai vannak, neki már csak a címkéje is tetoválva nagyon jól néz ki.

A JB logó egy felirattal annyira nem nagy szám, esetleg akkor lehet, ha a logó színes.

Nektek milyen ötletek lenne, melyiket választanátok?

Vajon egy hasonló logó (lent linkelek mindkettőből) mennyibe kerülhet, itthon, nálunk?


[link]

vagy ez

[link]


Esetleg mégegy Jack Daniel's-es:

[link]


+ ti hova tetováltatnátok?



#tetoválás #Tennessee #Jim Beam #Jack Daniel’s #jack daniels tetoválás #jim beam tetoválás
2012. aug. 2. 01:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kicsit sokat kérdeztem egyszerre, de pont ezért nagyon szépen köszönöm előre is annak aki válaszol! :)
2012. aug. 2. 01:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Jim Beam jobban bejön, mint tetoválás, de egyébként mindkettő elég sz*r pia. Szerintem nem éri meg magadra tetováltatnod..Én pl. szeretem a füvet meg a Kit-Katet is, de egyiket sem a bőrömön át akarom bevinni a szervezetembe, ha érted, mire gondolok. : D

Alkaron jól mutat férfiaknál a tetoválás.

2012. aug. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a legtöbb tetováló órabérben dolgozik, 7-8000 ft/óra szokott lenni.
2012. aug. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

7-8e/ó azért elég sok itt Pesten, elnézve az árakat... bár fene tudja, igazából ezért kérdeztem. :)


Az a baj az alkarral, hogy ott meg a fene se látná. Nem mintha kellene valakinek, elsősorban magamnak szólna (egyáltalán nem vagyok ez a divatból dolgokat csináló...), de azért látszódjon már, ha már van. :)

Ráadásul alkar elvileg eléggé érzékeny ilyen téren, állítólag.


Igen, én is ezer meg egy dolgot szeretek, de ez nem erről szól. Az pedig hogy 'szar pia', kinek mi. Én már alapjában véve azt tisztelem az egészben, amennyi időt ráfordítanak... akár a hordók elkészítésére, akár a JD italra, annak tárolására. Minden kis szempont miatt. Ráadásul névrokon is. :)

2012. aug. 2. 01:56
 5/5 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok)

Én vidéki vagyok, de itt kb. ennyiért csinálták nekem mindet. (Már amelyik nem nyereménytetoválás volt. : D)

Nem hiszem, hogy túl rossz érzés lenne..én pl. a csuklóra hittem mindig azt, hogy fájdalmas, de mégsem volt az, sőt egyenesen csikis volt. Persze akarok az alkaromra is még később..Nekem eddig a lábfejemen fájt a legjobban.

Na mindegy, nem akarom szétoffolni a kérdésed, szóval írj privát üzenetet, ha gondolod.

2012. aug. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!