Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást kenhetem ilyen...

Tetoválást kenhetem ilyen testápolóval?

Figyelt kérdés
Tegnap óta van meg, bepantennel kenegettem, de elfogyott (nem az egész tubust kentem rá, már kevés volt benne), és nem bírok most gyógyszertárba menni. Van olyan testápolóm, amit az AVON-ból rendeltem, ilyen cukrozott szilva és vanília bőrtápláló kéz- és testápolóm, ha azzal kenegetném, az jó lenne? Egyébként van körömvirág krém is itthon, de azt olvastam, az nem olyan jó.

2012. aug. 19. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább ne mert illóolajok vannak benne mivel ilyen vaníliás...ha sima natúr testápoló lenne nyugodtan :) Párom tetoválós ő mondta hogy inkább ne :)
2012. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Találtam még Kallos relax body lotion nevű, száraz bőrre való testápolót is, Aloe Vera-t és antioxidánsokat is tartalmaz, ez jó lenne?
2012. aug. 19. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Megint én ;)

Az a kérdésem(ünk) hogy összetevőkben aloevera kivonat vagy maga aloevera szerepel?

2012. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

magyarul nincs ráírva, de ezen az oldalon Aloe Vera gélt ír.

2012. aug. 19. 18:04
 5/6 anonim ***** válasza:
igen ez mehet és bocsi a késő válaszért....
2012. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Közben szereztem újra bepantent.(:
2012. aug. 21. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!