Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy 8 karakteres kínai szöveg,...

Egy 8 karakteres kínai szöveg, hol állna jól egy átlagos testű pasin?

Figyelt kérdés
Először a gerincemre akartam, csak 2 anyajegyet leszedtek a hátmaról és félnék, hogy a hegekre koncentrálódna a látvány. Ez után gondoltam, hogy az oldalamra. Nektek hol vannak ilyen szövegek?

2012. szept. 17. 20:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Természetesen tetoválásra gondoltam! :)
2012. szept. 17. 20:04
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok a rajongója az ilyen boldogság-szeretet-csirkeleves-barátság-sport-kutyafüle tetkóknak. Beszélek japánul, és komolyan mondom, hogy jól fontold meg és alaposan nézz utána, hogy mit nyomatsz magadra, mert pl. legutóbbi nyaralásom során egy cicababa gerincén az "ősi zeneiskola" feliratot pillantottam meg.


Ettől eltekintve természetesen az egyénileg megválogatott és helyesen leírt jelekkel nincs problémám, hiszen az ázsiai kalligráfia maga is művészet...


Először én is gerincet, vagy oldalt mondanék. Máshol nem nagyon tudom elképzelni, esetleg felkartól alkarig tartóan még.

2012. szept. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!