Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy olyan tetoválást szeretnék...

Egy olyan tetoválást szeretnék ami kifejezi hogy mindig árral szemben mentem, és nehezen értem el azt amit, és nem ítélkezhetnek felettem. Hol tudok ilyeneket keresni? Mit ajánlotok, oldalak, vagy egyéb?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
"they say that i cant last in the real world, i say you wouldn't survive one night in mine" dőlt betűkkel felkarra:DD
2012. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az árral szemben mész,mégis tetkót csináltatsz-ellentmondásos nemde!?:D:D
2012. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-köszi, nem is rossz :D

2- hát jó egy kicsit :D de olyanra gondoltam mint például 1 hal aki árral szemben úszik

2012. okt. 1. 21:40
 4/7 SzilKa ***** válasza:

koi ponty ilyesmit jelképez, lsd:

[link]

2012. okt. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem azét mondom, de a koi ponty a szerencse jelképe..
2012. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SzilKa ***** válasza:
61%

Akkor te is olvasd el a linkelt cikket... Vízzel együtt ábrázolva azt jelenti, hogy kitartóan úszik felfelé a folyón, azaz árral szemben, míg végül elnyeri jutalmát és sárkánnyá változik.


Tetoválok, van hozzá némi közöm ;)

2012. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Naga_Chevalier válasza:
Akkor már inkább egy lazac vagy egy lazac, ami uszonyával összepacsizik a koipontyal. :D
2012. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!