Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményed a tetovált...

Mi a véleményed a tetovált emberekről?

Figyelt kérdés
Az embert örökre megbélyegzi. Könnyen lehet, hogy később pont ez miatt nem kap munkát és hasonló kellemetlenségek. Mi a határ szerinted?

2012. okt. 10. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem 6db van,1-2 látható még felöltözve is,sosem volt gondom belőle,munkánál sem

nem is értem ezt a megkülönbözetést meg ítélkezést...

2012. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vannak munkák, ahol kizáró ok.

Attól függetlenül, hogy nekem nincs és nem szeretem a tetkókat, ez alapján nem ítélek meg senkit.

2012. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát igen, ha a feje van tetoválva, lehet hogy nem kap munkát. felöltözve pedig azért van pár hely még, ahová lehet varratni.


amúgy az a véleményem róluk, mint az összes többi emberről.

Egyébként meg mindenkinek a magánügye, hogy varratja-e magát, vagy nem, az meg a saját felelőssége, hogy emiatt el tud-e helyezkedni.


A kérdés kb full felesleges.

2012. okt. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szeretem a tetoválásokat, de nem ettől fogok kedvelni-nem kedvelni valakit. nyilván ami megbélyegző: szélsőséges motívumok, hatalmi jelképek, tömegmotívumok, béna tetoválás, arc tetoválás, illetve nekem nem jön be a kézfej tetkó és a ribirendszám sem. amúgy nincs az a tetkó,amit ne lehetne eltakarni, ha az ember okos:)
2012. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem pl a nyakon, és az alkaron lévő tetoválások tetszenek. Bár ez már kizáró ok lehet egy munkavállaláskor..
2012. okt. 11. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van pár, de egy percig nem foglalkoztatott az hogy kapok-e munkát mert irodai meg ilyen öltönyös ügyfeles munkára abszolút nem vagyok jó, és az eszem sincs meg hozzá

De pl gépkezelő, és bármi más, ami nem követel meg ilyen öltözködési előírásokat, megfelelő vagyok


Ismerek egy német embert, na neki a feje elég jól tetovált szószerint a pár mm-es haja nem látszik a tetkótól

Ő is sofőr egy fuvarozó vállalatnál


Különben meg csak szinte nálunk van diszkrimináció bármiféle szokatlan dolog iránt, a környező országokban természetes az efféle

20/F

2012. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ahol dress code van, ott a férfiaknak a zakó-nyakkendő-hosszúujjú ingből szerinted mi látszik? Sosem derül ki, hacsak le nem vetkőztetik. Jó helyre kell csináltatni.

Nőknél meg a legtöbb ilyen elegáns munkahelyen 40 fokban is harisnyát kérnek és egyszerűen le is lehet sminkelni a tetkót.

A sok tetoválás nem tetszik, de 1-2 még elmegy, csak ne arcon legyen.

2012. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én imádom a tetkókat, én is akarok majd. Csak a tipikus nonfig, 200Ft-ért varrattam a kocsmában, csak hogy legyen típusúak nem jönnek be.
2012. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!