Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nektek hogy tetszik ez a tetkó?

Turbo0111 kérdése:

Nektek hogy tetszik ez a tetkó?

Figyelt kérdés

[link]


gondoltam egy olyan kis rövid idézetre alá ami a küzdelemről, erőröl szól esetleg tudnátok írni vmi ilyesmit ami nagyon rövid egy soros?



2012. okt. 20. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Erő és küzdelem!"


B+


Tehát lelopsz a netről egy tetkót, ami nem elég, hogy teljesen tucat, de már fent van valaki máson. Mellé kérsz egy idézetet, mert azt se tudod mit, csak úgy varratnál magadra szöveget, hisz most ez a divat.

A Lady Gaga meg a megasztárosok is ezt csinálják, le ne maradjál!


A tetoválás NEM DIVAT.

Mondom úgy, hogy rajtam nem egy van, és nem kicsik. Mindet tudom, hogy miért varrattam fel, mind "én vagyok", saját tervek, és hasonló sem fog szembejönni az utcán.

Mindig vannak ilyen divathullámok, mint pár éve (évtizede?) a ri.bancrendszám a derékon, meg hasonlók.


Ezzel az a gáz, hogy tényleg nem lehet levenni. Akkor sem, ha már nem tetszik, mert nem divat.


Egy olyan mondatot varrass majd fel egyszer, ami rád jellemző, ami a te ars poétikád, amit te mondasz magadnak nap, mint nap. Akkor is, ha már nem lesz divatos feliratot varratni magadra.

A rajzzal hasonló a helyzet.

Ha meg valamiért mindenképp kell egy bika, mert az neked valami fontosat jelent, akkor keress egy jó tetoválót, és rajzoltass egyet. Egy olyat, ami csak neked készül, ami senki másnak nincs.

Mondjuk az biztos, hogy sokkal olcsóbb lenyúlni egy képet, kinyomtatni, aztán a haver rádberregi a varrógépmotorból eszkábált masinájával, de akkor ne csodálkozz, ha párszor megkérdik tőled: Te is Baracskán ültél? Nem? Akkor Szeged, Csillagbörtön! Onnan vagy ismerős. Mikor szabadultál?

2012. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Mint a bika" szerintem ez mindent elmond, főleg ha valaki ismeri a verset! nekem nagyon tetszik ez a mondat (cím) nagyon megfogott és a jelentése is nagyon jó :)
2012. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!