Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválásra lehet allergiás a...

Tetoválásra lehet allergiás a bőr?

Figyelt kérdés
Most készülök első tetoválásomra de mivel mostanában elég sok mindenre vagyok allergiás mint pl. nikkel és nem tudom, hogy milyen hatással lenne ez a bőrömre. Kihez tudnél ezzel fordulni? ja és ekcémám is van.

2012. okt. 28. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Több barátnőm is allergiás, fémérzékeyn, de ilyenekkel szemben nyugodt lehetsz, nem lesz gond vele. Az ekcémára az én mesterem azt mondta, hogy ha épp nem üt ki az emberen, akkor nincsen komolyabb akadálya a tetoválásnak.

De szalonban szívesen utána tudsz kérdezni, hogy megnyugtasson egy hozzáértő is:).

2012. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen megnyugtattál :)
2012. okt. 28. 19:04
 3/3 anonim válasza:
Én mindenféle fémre allergiás vagyok, ezért nagy dilemmát okozott a tetoválás téma nekem. Utánajártam, beszéltem egy csomó szakemberrel, és utánaolvastam. A színes tetováló festékek tele vannak fémmel. Minnél világosabb a szín annál veszélyesebb... Úgy tudom, hogy a piros a legveszélyesebb. DE a fekete festékben viszont nincs fém, tehát arra nem lehet allergiás reakciód, és az ekcémádra sem hat ki. Én is csináltattam egy fekete tetoválást, elég nagy felületen, és semmi baja sincs, pedig nagyon durván allergiás vagyok... :) szóval a színes festéket kerülnöd kéne, inkább egy fekete mintát válassz.
2013. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!