Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kit ajánlotok mint legjobb...

Kit ajánlotok mint legjobb tetoválóművészt?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy volt már ilyen jellegű kérdés, de hátha újabb infókkal, újabb tehetséges emberrel gyarapodott a lista.

7 éve tervezem, hogy tetováltatok és 7 éve tudom, hogy mit szeretnék. Ami visszatartott eddig, az az, hogy tartok attól, hogy nem úgy fog sikerülni, ahogy én azt szeretném. Nekem elegendő hogy kicsit is másképp nézzen ki ahhoz, hogy kiboruljak, elvégre jó esetben egy tetoválás egy életre szól. Édesapám egyik absztrakt képét szeretném magamon tudni és ehhez keresek kiváló szakembert. Aki a színekkel is remekül bánik.



2012. okt. 30. 13:43
 1/2 SzilKa ***** válasza:

Nézd, az 100%, hogy egy absztrakt kép a papíron másképp néz ki, mint a bőrödön. A célterület sem mindegy, egy igazán profi (márpedig az igényed alapján ilyent keresel) tetoválóművész nem feltétlenül fogja egy az egyben elvállalni, ha a kép nem passzol a testrészedre.


Mindenképpen a Dark Art-ot javaslom (Sárközi Zsolt, Oravecz Szabolcs), ha igazán profit keresel, aztán velük kell egyeztetned, hogy lehetséges-e úgy kivitelezni, ahogyan szeretnéd. A hosszú várólista gondolom nem akadály, ha már 7 évet vártál rá.

2012. okt. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én a Jamest ajánlom, az ő várólistája 2 év de a tetkói szinte megszólalnak. még hozzáértő szemmel, tetoválóként sem látok benne semmilyen hibát. ő vérprofi.
2012. nov. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!