Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kb mennyibe kerül az ilyen...

Kb mennyibe kerül az ilyen tattoo?

Figyelt kérdés

ilyen kisebbre gondolok mint ez, esetlek kereszt mintába

[link]



2012. okt. 31. 13:27
 1/4 anonim válasza:
3000 körül
2012. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez elég gagyi, már bocsi. nincs bajom a fülmögötti tetoválásokkal, de ez semmitmondó és csúnya a kivitelezése. nem sok idő felvinni egy ilyet, de elkérik érte 1 óra árát.
2012. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de béna, messziről olyan mintha koszos lenne a füled:DDD

missz sablonosság

2012. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem g*cizel ! egyből igy szétvarratod magad? nehogy tulzasba vidd es vegen ugy belendülj hogy legközelebb még 3000db szivecskét feldobass .amugy ha gondolod én megcsinálom neked ingyen is.ugyis ki akrtam már magam próbálni hogy hogy megy.lattam mar tv be hogy csinálják.4es voltam rajzbol is!privibe irj és megbeszéljük.Eleve erős a szivecském de addig gyakorlom nehogy kis alma legyen vagy vmi rombusz mert lézerem nincs.Ugy lenne amugy jo,ha a másik fül mögé pedig ugyanoda egy ugyanakkora kis hajdu falibolylert rakatnál szimmetrikusan elcsuztatva.lehetőleg gázosat .De ezt már rádbízom.töllem azt villanyosat is pattintok ha az kell.ha pedig később még bővitenéd befuttathatjuk a gázcsöveket a füled mögé át a szemöldököd fele stb....remélem segítettem
2014. nov. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!