Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez mért van mostanában?

Ez mért van mostanában?

Figyelt kérdés

Nem értem...... Miért van az, hogy mostanában az emo, fiús, deszkás, tele pc-vel, tekóval, tágesz-es lányok a nem "tömeglányok"? Mért van az h. egy ilyen lánynak kb. 400 like van a képeiken, meg ilyenek. A szép lányok meg "tömeglányok". Szóval:

"Nem tömeglány":

[link]


[link]


[link]


"Tömeglány":

[link]


[link]


[link]


De nem tudom eldönteni, h. a nem tömeglányok bejönnek a fiúknak??



2012. nov. 12. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Az összes, akit linkeltél, tömegpics@, dunát lehetne rekeszteni az ilyenekkel...

Különbség:

Az első csoport "egyedinek" meg "alternatívnak" nevezi magát.

A második meg a "hiperszuper trendi vagyok, követem a divatot, mert én igényes vagyok" típus...

2012. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akk. milyen a nem tömeglány??? :D
2012. nov. 13. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki nem másokra akar hasonlítani, hanem a saját ízlésének megfelelően öltözködik, olyan kiegészítőket hord, ami neki tetszik, nem olyat, amit mindenki más, egyszóval nem birka...

Ilyen volt például P!nk, meg Avril Lavigne, mikor befutottak.

Ma már beépültek ők is, de szerintem érted a lényeget.

2012. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom.. szerintem nem tömeglány az a saját egyéniségét fejezi ki, de nem ennyi piercinggel és tetoválással. Annak dacára hogy nekem is van 1-1, én nem azért csináltam hogy ország-világ láthassa, hanem mert nekem jelent is valamit. Szóval én nem sorolom magam egyik kategóriádba se, valahol légüres térbe helyezkedek el. De ez a legújabb perverzió, én is észrevettem :) Mármint hogy mindenki sok piercinges, tetkós csajt akar.. de majd elmúlik ez is :)

21/L

2012. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!