Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek hány ember csinált...

Szerintetek hány ember csináltatott a világon tetoválást a Miami Ink sorozat hatására?

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 20:02
 1/7 anonim válasza:

Pár ezer amcsi divatköcsög. Normálisabb körökben nem egy Tv-sorozat hatására készülnek a tetoválások...

Persze gondolom jópár embernek eszébe jutott egy igen egyedi delfin vagy csillag tetoválás elkészítése is.

5 és 10E közé tenném a létszámot.

Neked mi a tipped?

2012. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom.Ezt a sorozatot világszerte nyomták,tuti nem csak amerókák tetováltattak miatta.

Én is mindig olyan kedvet kapok ha látom.Nekem nagyon tetszenek a tetkók,mindig is akartam,de sosem találtam olyat amit mernék is vállalni,meg aztán a munkám is olyan h a tetoválás nem igazán mutat ott jól ;)


A májámi inkbe nekem inkább az a vicces h mindenki milyen nagy jelentést tulajdonít meg mesél a tetkója mellé :)

2012. nov. 28. 21:39
 3/7 SzilKa ***** válasza:

Szerintem a tetoválás népszerűsítésében nagyon nagy hatása volt/van, egyrészt mindenki tetováló akar lenni és már ezeknek száma is rengeteg, hát még azoké, akik kedvet kaptak a tetováltatásra... Biztos vagyok benne, hogy sokszázezer emberről beszélhetünk, vagy még többről.


Az persze más kérdés, hogy néhány dologban félre is informál embereket a sorozat, az egyik kedvencem az, hogy sokan azt hiszik, félóra alatt meg lehet tervezni egy testrésznyi tetoválást, mert a sorozatban úgy vágják össze...

2012. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én anyuval néztem és ő vetette fel hogy csináljunk egy tetoválást, és egy éve meg is csináltuk. Nem divatból, tényleg jelentése van, anya-lánya tetoválás. De a sorozat nélkül nem hiszem hogy eszébe jutott volna az ötlet. :D
2012. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azután kezdtem el nézni a sorozatot, miután kitaláltam hogy tetoválást szeretnék.

Előtte is tudtam hogy megy a sorozat, de nem érdekelt.


Szóval nálam fordítva történt. :)

De a sorozat adott egy löketet.

2012. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mit csináltattál végül?
2012. nov. 29. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a sorozatból vettem az ihletet, ha erre gondolsz. :) Már akkor megvolt az ötlet amikor kiagyaltam hogy nekem tetkó kell. Csak érdekelt, hogy hogyan készül, milyen egy tetováló szalon, ezért néztem pár Miami Ink részt anno. :)
2012. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!