Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ennek a szimbólumnak mi a...

Ennek a szimbólumnak mi a jelentése?

Figyelt kérdés

[link]


Magamra szeretném tetováltatni, de előtte tisztában lenni a jelentésével, már ha van...



2012. nov. 29. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Aum vagy om a neve.


[link]

2012. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
tudod egyáltalán ki volt Buddha? :)
2012. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

ehhez én sem tudok tudok többet hozzáfűzni.

csak... ne. TE ne tetováltass magadra semmit.

2012. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem érdekel Buddha, egy teljes egész része ez a szimbólum tetkó szempontjából, de mindennek illik ugye utánanézni, nehogy csúnyát jelentsen...
2012. nov. 29. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

úristen, mi a fenének akarsz olyat magadra varratni, aminek még a jelentésével se vagy tisztában????

az emberek azért szoktak valamit magukra varratni, mert fontos nekik, amit jelent. legalábbis az intelligensebbik fele. te nem oda tartozol

2012. nov. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És ha épp most lett szimpatikus a jelentése? Mert mondjuk a jelentésétől függ, hogy felkerül-e? Hozzáteszem, az eredeti elképzelés miatt nekem pont nem a buddhizmust fog jelenteni, hanem teljesen mást, és még egyszer mondom, csak tisztában akartam lenni, hogy nem valami negatív dolgot jelent.

Most komolyan ezen akadtok fenn? Hát akik olyan kínai jeleket tetováltatnak magukra, hogy fogalmuk sincs mit jelent (lehet pl. túrós palacsinta felirattal sétálgat).

2012. nov. 30. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!