Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválással szimbolizá...

Milyen tetoválással szimbolizálhatnám az életem lezárúlt szakaszát?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy tetoválást, ami szimolizálná az elmúlt éveket, lezárná az életem egy szakaszát. Mert:

A nagyszüleim neveltek 3 hónapos koromtól, és sajnos 17. születésnapom után 3 nappal a mamám meghalt. Pár hónappal késöbb a nagyapám egy új nő kedvéért, kirakott az utcára. Még nem voltam 18 éves, így iszonyatos leki fájdalmakkal elmentem anyukámhoz hátha befogad, de nemet mondott.(véleménye szerint ha nem születtem volna meg nem vált volna el tőle az apum , a nagy szerelme)

Igy kezdődött el gyötrelmes 11 év. Azonnal otthagytam a sulit (éretségiztem volna már) és munkába álltam, albérletet kerestem. 7 év kellett ahoz, hogy összeszegyem magam annyira, hogy munka mellett újra elkezdjem a sulit. Újra kellett kezdenem (4 tanév) mert szinte mindent elfelejtettem, most vagyok 4-es, most fogok éretségizni!

Az elmult 11 év kegyetlen volt, egyedűl kellett megküzdenem a számlákkal, a mindennapi betevőért, egy igaz barátot se találtam, mindenki becsapott, átvert, meglopott szó szerint. Aki csak megtudta egyedűl vagyok azonnal kihasznált minden téren. Sok hosszú tél, kegyetlen fájdalmak, tüdögyulladások mert nem volt téli cipőm...stb...

Most összeköltöztem a szerelmemmel, aki egy csodálatos társ, mindent megtesz értem, érzem vége a szenvedésnek.

Mára elmondhatom boldog vagyok. Mivel lezárúlt ez a gyötrelmes rész, szeretném magamra tetováltatni, szimbólikusan ezt a 11 évet! De ötletem sincs mivel szimbolizálhatnám. Várom az ötleteket!



2012. dec. 18. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy fiú vagy-e vagy lány.

Én egy sárkányt leszúró angyalt látok magam előtt. A sárkány a gyötrelmes éve, az angyal, pedig a párod, aki segített legyőzni és kimászni ebből.

2012. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést : Lány vagyok : )
2012. dec. 18. 11:49
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából azért szeretném, hogy mindig emlékeztessen arra, hogy ha ezt túléltem "sikersen" akkor bármi jöhet kibírom, bármin felül tudok kerekedni, hogy egy "győztes" vagyok egyedűl is!

Nem a párom lenne a lényeg, hiszen a nagy bajokban egyedűl voltam, (akkor még nem ismertem) egyedűl kellett megoldanom mindent, és ez igaz nehezen, de sikerűlt!

2012. dec. 18. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj be egy tetovalo szalonba es meseld el ezt a kis törtenetet. Egy kreativ, normalis tetovalo müvesz 1-2 het alatt nagyon szep terveket tud csinalni, ami szemelyes es egyedi is. Sok sikert hozza.
2012. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom, amit az utolsó. Ha van bármi motívum, szín, ötlet a fejedben (még ha nem is egy teljes kép, csak mittudom én, közlöd vele, hogy mindenképpen legyen rajta egy pitypang) azzal egy jó művész már tud mit kezdeni. Elmondod neki, hogy miért szeretnéd, mit jelentene neked, és ha van valami, amit szeretnél. Biztos vagyok benne, hogy nagyon jó ötleteket fog mutatni neked :)
2012. dec. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 27. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!