Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováltatni szeretnék....

Tetováltatni szeretnék. Segittenétek?

Figyelt kérdés
Anyukám márciusban születésnapjára szeretném meglepni eggy tetoválással persze olyan szöveggel amihez kötődünk ketten...tudnátok irni ilyen idézetet vagy szöveget? persze jolenne ha rövid lenne mert első tetkó és nem szeretnék nagyot...

2013. jan. 3. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mihez kötődtök.
2013. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsánat hogy rosszul fogalmaztam..ugy ertettem hogyha például más is elovasná akkor tudná hogy az anyukámról van szó. eggyet küldött a barátnőm: Mom:Thank you for a life! valami ilyesmire gondoltam
2013. jan. 3. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

ilyen közhelyes "Anya, köszönöm neked az életemet"-ne tetováltass magadra, mert ez olyan semmilyen.

bocsi az offért, de akkor már valami tényleg olyat varras magadra, ami kettőtök kapcsolatát jellemzi...

ez a mondat tucat, rengeteg ember szaladgál most ilyen felirattal magán.

az meg csak te tudod és édesanyád, hogy mi jellemző kettőtök kapcsolatára.

2013. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

amúgy a mondat nem helyes:

Mom, thank you for my life-így lenne helyes, ha azt akarnád kifejezni, hogy köszönöd neki az életedet.

2013. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

te azt akarod szülinapjára adni, hogy magadra tetováltatsz? :/

inkább valami belső kis szimbólum lenne jó, szerintem egyébként

2013. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!