Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ismeritek a kód mai (01. 09....

Ismeritek a kód mai (01. 09. ) adásában szereplő tetováló Gábort? Melyik szalonban tetovál? Egész jónak tűnik a srác, lehet, hogy nála tetováltatnám a következő tetkóm.

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Gabit nem érdeklik a lányok...ha érted vagy ha fiú vagy akkor lehet bejönnél neki
2013. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 SzilKa ***** válasza:

Zagyvai Gábor

testmodositas.blog.hu az oldala, elérhetőségeit ott megtalálod.

2013. jan. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meleg?Mondjuk nem az én dolgom,csak ezen most egy kicsit meglepődtem.
2013. jan. 10. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:
En azert megkerdeznem a baratnöjet a Gabinek akivel 7 eve együtt vannak, hogy mennyire meleg.... :D
2013. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem meleg, barátnője van. A Black and White tattoo-ban dolgozik, de főleg a nonfiguratív tetkókban van otthon.
2013. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amiket Gáborról hallottam, a közelébe nem mennék...
2014. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mit hallottál?
2014. szept. 4. 16:38
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

És ezek a képek még a lightosak... Egyszer voltam ott piercinget csináltatni, amikor valaki épp "akasztásra" ment hozzá. A képek alapján ez azt jelentheti, hogy az illetőt a testén lévő gyűrűknél fogva felakasztják. Szigorúan zárt ajtók mögött.


Beteg világban élünk :( Az is, aki erre vágyik, de az is, aki ezt mással megcsinálja.

2014. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!