Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok dundi, husis,...

Mit gondoltok dundi, husis, telt, koverkesebb lanyoknak gaz a tetovalas?

Figyelt kérdés
Nem extrem koverre gobdolok es a tetko barhol lehet vagy barmit abrazolhat!

2013. jan. 19. 00:25
 1/10 agi91babe ***** válasza:
60%
Szerintem a tetoválások a vékony, sportos, szálkás alakon mutatnak jól. De ez csak az én véleményem, az a lényeg hogy neked tetszen. :)
2013. jan. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
szerintem a most divatos csuklomasnit te is bevállalhatod
2013. jan. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Én a magam részéről a tetoválást nem tartom esztétikusnak nőn.
2013. jan. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Egyik barátnőm duci, és sorban csináltatja a tetkóit. Eszébe sem jut szerintem, hogy ez most neki nem állhat jól, mert éppen úgy 30-40kilóval több, mint az átlag.

És valahogyan jól is áll neki, szerintem egy tetkónak az egyéniséghez kell passzolnia, nem a testsúlyhoz. :)

2013. jan. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Utolsónál ott a pont.

Ez teljesen egyénfüggő. Egy jó csaj dundin is jó csaj és egy kiállhatatlan idióta meg akármilyen csodás testtel is egy barom.

Nekem világ életemben jó alakú idióta csajaim voltak, most meg dundi feleségem.

Van rajt tetoválás és az enyéimet neki köszönhetem, mert ő rábeszélt és elfogadott vele együtt.

Nem hisztizett, meg pattogott, mint az előzőek és én is elfogadtam az ő tetoválását.

Szóval egy jó csaj az dundin tetoválva is az marad és nem az a fontos, hogy a másik ember mit lát belőle!!!


ELVÉGRE NEM EGY KARÁCSONYFADÍSSZEL AKARUNK ÉLNI, AMI KÍVÜL CSILLOG VILLOG, BELÜL MEG EGY NAGY ÜRESSÉG!!!

2013. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak bizonyos típusú tetkók, amik sztem egy túlsúlyosabb alkaton nem mutatnának jól, de ez is sok mindentől függ... pl. lötyögősebb karon furán mutatna egy egész karos tetkó. De ha nem lötyög, csak húsosabb, akkor pl. nem lenne gond.


Egyébként a pici csukló- és bokatetkók sztem minden testalkaton jól mutatnának.

2013. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szerintem is, a lényeg,h neked tetsszen, te hordod,te bőröd,nem másé. De olyan helyre tetoválj sztem,ahol,ha fogysz/hízol,nem változik meg annyira a tetoválás. Pl. lapocka, csukló,boka.
2013. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan tetovalas mintak amik, területek ahol kimondottan sokkal jobb nez ki egy teltebb lanyon.

Amit en nem ajanlok neked a nagyon kacskaringos mintak.

A bokan, csuklon, karon a kör mintak, ezek optikailag vastagitanak. De egy szepen kidolgozott pillango, virag, barmi nagyon jol tud mutatni, csak tenyleg ne erjen körbe!

Szines mintak elönyben :)

A has területen es ahhoz közel a kesöbbi esetleges fogyas/hizas miatt nem ajanlott, nem tudhatod elöre, hogy hogy fog reagalni a böröd ra, ez föleg nöknek jelenthet problemat terhesseg eseten.

A lenyeg, hogy szived-lelked benne legyen a tetovalasban es tenyleg teged kepviseljen, ne divatbol legyen rajtad es akkor nagyon sok minta jol allhat. Egy normalis tetovalo müvesz tudja, hogy milyen területeket es mintakat kell kerülni bizonyos alkatok eseteben. Ajanlom neked, hogy keress fel egy igenyes tetovalo szalont es mond el, hogy kb. mit szeretnel Ök tudnak neked pontosabban segiteni.

Remelem egy kicsit tudtam segiteni. Es ha barmi erdesed van irj privatot nyugodtan.


Egy tetovalo

2013. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 agi91babe ***** válasza:
49%
Miért kellett lepontozni??? Szerintem senkit sem sértett a válaszom. Ha nem érdekel más véleménye, akkor ne tegyél fel kérdést, vagy ne nézegesd ezeket a válaszokat.
2013. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszönom a valaszokat mind hasznos volt.

En egy altalam cseresznyefa ágat szerettem volna keresztben a hatamon a jobb lapockatol le balra! De teljesen igazatok van az osszes valaszban van igazsag! Idei fogadalom tetemeaebb mennyiséget fogyni es utana johet a tetko! Addig neg marad a boka! Csuklót nem merek! Igy is hatranyban vagyok az allasinterjukon a sulyom miatt, egy csuklo tetovalas csak tovabb rontana a dolgot!

2013. jan. 19. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!