Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hány éves kortól érdemes...

Hány éves kortól érdemes tetoválást csináltatni?

Figyelt kérdés

13 vagyok.Kettő feliratot szeretnék a csuklómra.Mennyi lenne?

Tapasztalatok?



2013. febr. 4. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

19-20 előtt nem javaslom. Az élletkor nem csak a növekedés miatt fontos (nyúlik a bőr) de a fejlődés miatt is. Visszanézve, még 18 évesen is nagyon naív kislány voltam. Mindenki másokr nő föl, de az ilyen radikális dolgokat nem jó elsietni.


Plusz, tetoválásnál sajnos a pénz is szempont. A tested nem egy cipő, amiből jó a kínais verzió is, ha a márkásat nem tudod megfizetni. Ez ne legyen pénzkérdés. Inkább viselj büszkén egy Mona Lisát minthogy takargatnod kelljen egy firkát. Nem éri meg. Eltávolíttatni nagyon drága és küzdelmes, tehát érdemes olyat csináltatni amire egy életen át büszke lehetsz (néha, 20 évente át kell rajta menni, ezzel is számolj)...


ha majd lesz saját kereseted, meglesz a szakmád, amiben nem gátol a tetoválás, majd akkor dönts.


Várj vele, megérni.


23/L (tetováló)

2013. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is várj vele.Bár ismerek olyat, akinek van, és ennyi idős, de szerintem szánalmas, és BIZTOS, hogy megfogja bánni. És tényleg, röhejesen néz ki, még ha "szép" is.

13/l

2013. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ha pár év múlva meglátod valami véletlen folytán ezt a kérdést, örülni fogsz, hogy nem csináltattad meg. Remélem a válaszom egyértelmű.
2013. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Eljött az időd, ha 10-15 év múlva még mindig akarni fogod azt a feliratot! Az hogy mennyibe kerülne a mérettől és a színektől függ.
2013. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor várja 15 éves koromig?
2013. febr. 6. 07:58
 6/13 anonim válasza:
1. hozzászólónak maximálisan igaza van. de én nevetségesnek tartom, hogy egy 13 éves gyerek akar tetoválást. 10 év múlva meg depressziós leszek, hogy miért varrattad magadra. most ürülnél, ha a süsü a sárkány lenne mondjuk az alkarodon? mert 10 éve még az tetszett? ugyan már, röhej. XD
2013. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
1. hozzászólónak maximálisan igaza van. de én nevetségesnek tartom, hogy egy 13 éves gyerek akar tetoválást. 10 év múlva meg depressziós leszel, hogy miért varrattad magadra. most ürülnél, ha a süsü a sárkány lenne mondjuk az alkarodon? mert 10 éve még az tetszett? ugyan már, röhej. XD
2013. febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Abban TELJESEN biztosak lehettek, hogy ezt a tetoválást SOHA nem fogom megbánni.Mindegy mikor, de úgyis magamra varratom. Ez olyan dolog, ami egy életre szól...
2013. febr. 7. 21:12
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ebben olyan biztos. Változik még az egyéniséged, a stílusod, és a gondolkodásod is. Szerintem gáz, de ha ennyire ragaszkodsz hozzá, akkor úgy sem foglak tudni lebeszélni. De legalább 15 éves korodig várj, hátha addig észbe kapsz, bár nem hiszem, majd inkább csak később, amikor már késő lesz.

13/l

2013. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 SzilKa ***** válasza:
100%

16 ev alatt eleve nem is tetovalhatnak rad, 16-18 ev kozott is csak szuloi engedellyel. Ez nem veletlen!


Egy tetovalo

2013. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!