Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás csuklóra?

Tetoválás csuklóra?

Figyelt kérdés
Nemrég, eltört a jobb csuklóm, és az emlékére szeretnék egy tetkót, lehetőleg minél kisebbet, de ötleteset és szépet szeretnék. A csuklómon az alsó oldalra, hogy ne legyen később túl nagy problémám belőle. Nem azt akarom, hogy menő meg divatos legyen hanem, hogy mindíg emlékezzek rá, most biztos sok azt gondolják minek egy csuklótörésre emlékezni de nekem ez olyasmi, amire szeretnék emlékezni. Az első csonttörésem; snowboardozás közben történt. Nemleges válaszokat, hogy nem érdemes, stb., kérném mellőzni, azon a részen már túl vagyok. Köszönöm előre is!

2013. febr. 11. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

:D Bocsi nem bántás, ha neked ez sokat jelent csináltass, de szerintem picit vicces. Én a betegségem emlékére sem csináltattam. Pedig nem sok esélye volt, hogy túlélem. Na mindegy nem vagyunk egyformák. Ezt csak azért írtam, hogy jól gondold meg. Nehogy később megbánd. :)


Egyébként meg itt mi a kérdés? Ötleteket szeretnél, hogy mi legyen vagy mi?

2013. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]

itt van pár:)

2013. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy snowboard deszka?
2013. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!