Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van olyan tetoválás ami pár...

Van olyan tetoválás ami pár hónap után lekopik?

Figyelt kérdés

Nem hennára gondolok meg olyan tetkóra, amit a rágóban találni.

Egyik ismerősöm rokona még tavaly nyáron meglátogatta, találkoztam vele én is, és egy valamiféle figura volt a kezén. Megkérdeztem, hogy mi az, ő elmondta, majd azt is mondta, hogy ez olyan ami pár hónap után lekopik. Azt is mondta, hogy ez drágább..

Ilyen tényleg létezik? És kb mennyivel drágább?(mármint rohadt drága, vagy csak kicsivel a normálisnál..)

És még annyi, hogy ilyet minden szalonban csinálnak?

Esetleg ha valakinek van ötlete vagy tapasztalata vagy bármi, örülnék ha leírná..:)

Köszi!:)



2013. febr. 14. 16:25
 1/2 SzilKa ***** válasza:

Ilyen nem létezik. Van, aki a kozmetikai tetkót hiszi felszívódónak, de az is úgy kopik, hogy nem egyenletesen és nem is tünik el nyom nélkül. Szóval nincs ilyen párhónapos tetkó.

A tetoválás örökre szól.


egy tetováló

2013. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor csak a henna marad..:)
2013. febr. 14. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!