Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon elnyúlhat a tetoválás?...

Nagyon elnyúlhat a tetoválás? (Részletesebben)?

Figyelt kérdés

Na szóval az van hogy 15 éves vagyok, lassan 16, és hát enyhén szólva, nem vagyok valami nagy termetű (170 cm magas, és 55 kiló) Nem gyúrtam még életembe, tehát átlagos testalkatom van. Nyáron szeretnék egy ilyen tetoválást :

[link]


Az lenne a kérdésem hogy ha ilyen "korán" csinálom meg, akkor nagyon elnyúlhat a tetoválás, illetve sokat fogok én még nőni ? (Hozzá kell tenni, akármit eszek, nem növök :/) Gyúrni kéne esetleg nyárig hogy felszedjek bár kilót, vagy nem szükséges ? Ugyanis nyár vége fele, szeretnék 1 tetoválást a mellkasomra is, bár az még nem biztos :) Ez az elsődleges kérdés. a Másodlagos meg annyi hogy ha hízok / gyúrok, akkor az oldalamra, borda környékére sok izom/tömeg menne ? Vagy attól nem kéne félnem hogy elnyúlik ? :)


Köszönöm előre a válaszokat, és kérek normális válaszokat, mert komolyan veszem az egészet !



2013. márc. 11. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

170 Cm 55 kiló az nem átlagos, hanem alultáplált...(mivel írtad, hogy sosem sportoltál...)

én 176cm vagyok és 75kiló, sportolok.


Egyébként akkor nyúlik a tetkó, ha a bőröd nyúlik.

Ha ezután se kívánsz sportolni(amit rosszul teszel) akkor nem fog, hacsak nem nősz bazi nagyot, bár szerintem ha 55kiló vagy, nem nagyon fogsz, mert elfogynál.

2013. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát lehet annak számít, de nem vagyok az.. azt tudom :) Akármit eszek, akármekkora mennyiségbe, én nem tudok hízni:S

Sportolni nagyon nem fogok most, mert csak hobbi szinten de focizok elég sokat, meg kosárlabdázok, de hát az ugye nem elég, viszont rendszeresen meg nem csinálnám. Esetleg más tipp, hogy mit tudnék csinálni. + Hogy ha így marad, maximum hízok egy pár kilót, akkor elfog nyúlni vagy nem ?

2013. márc. 11. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hirtelen fog bekövetkezni a nagy méretnövekedés, semmi baja nem lesz a tetoválásodnak.
2013. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem korai még.23éves korodig gyökeresen változhat a tested.16évesen szerintem felesleges mert még ezerszer meggondolhatod magad.
2013. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
bocsi hogy közbekérdezek de engem is érdekelne, hogyha a karomra csinálok tetoválást és kondizok utána, megnő a karom akkor nagyon eldeformálódik a tetkó? alkar, felkar egyaránt érdekel
2013. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!