Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás! Jó ötletnek tűnik...

Tetoválás! Jó ötletnek tűnik ebben a formában?

Figyelt kérdés

Jogásznak készülök és szeretnék a szakmámhoz kapcsolódóan egy tetoválást.


Eddigi elképzelés alapján egy paragrafus jelelt (§) angyalszárnyakkal tetejére pedig egy glóriát. Egész hátas tetoválás lenne.


Hosszú alapos megfontolást tervezek ezzel kapcsolatban. Nem szeretném elhamarkodni, nehogy megbánjam.


Egyetem elvégzése után vagy a hallgatói évek alatt csináltassam e meg? Jogászoknál ez mennyire elfogadott vagy tabu téma? Szerintetek jól nézne ki egy ilyen, ha egy grafikus jól megrajzolja?


Előre is köszönöm a válaszokat!


F



2013. ápr. 15. 11:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%
az "F" férfit jelentene?mert nekem pl egy férfinál nem tetszk az angyalszárny.a másik hogy előre nem csináltatnám meg,lehet megszakitod a tanulmányaid vagy bármi...amugy ha mutatnál rolla képet esetleg jobban el lehetne képzelni milyen is lenne
2013. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem gázul nézne ki, az ember személyesebb dolgokat szokott magára varratni. De ha ilyen munkamániás ember vagy, akkor nyugodtan. Attól, hogy jogásznak készülsz, még nem vagy jogász, ahogy a szövegedből kivettem, még nem is jársz egyetemre. Az emberlánya egyébként szívesebben alkalmaz különböző testmódosításokkal nem rendelkező személyeket, de ez a te döntésed.
2013. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez nem egy olyan minta ami jól mutatna egész háton. Egész hátas tetoválásnál az a lényeg az,hogy minnél aprólékosabban szebben ki legyen töltve a hely,de egy olyan minta ami kicsiben mutat jól, nem érdemes..
2013. ápr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Hát belőled sem lesz jó jogász:///:D Majd megtudod, hogy ezt mireértem amikor 3-4 éves leszel.... főleg az ELTE-n (pázmány nem minősül annak:))
2013. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Én ezt a mintát nem csináltatnám nagyban, hanem egészen kicsiben, szerintem úgy néz ki jól.


És nem a tetováláson múlik, hogy kiből lesz jó szakember, kiből nem, kedves utolsó. Majd rájössz, ha egy agyontetovált orvos menti meg az egyik szerettedet.

2013. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Hát... elég béna ötlet sztem. Én röhögnék egyet magamban, ha meglátnám, hogy őszinte legyek. Maximum kicsiben szerintem is.

Meg a szakmában annyira nem nézik jó szemmel, mondjuk ha takarható helyen van, akkor nem gond, nem kell róla tudnia senkinek. Volt néhány meggondolatlan évfolyamtársam, aki karra, nyakra, ujra, és hasonló helyekre varratott valamit, hát ebből sok helyen vannak nehézségek azért. Akárhogy is nem ezen múlik a szakmai tudás (Ismerek én olyan Pázmányost, aki zseniális szakember, és olyan ELTÉ-n végzettet, aki jóérzéssel visszaadhatná a diplomáját, de nem lényeg). Azért azzal gondolom tisztában vagy, hogy mennyire konzervatív a jogászság egy része, elsősorban az idősebb korosztály.

Meg kimész a strandra, aztán jól összever egy frissen szabadult elmebeteg, vagy valami. xD Érlelgesd még ezt a döntést, és akkor varrass magadra tetkót, ha nem érzed szükségesnek másoktól megkérdezni, jó ötlet-e.

2013. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen tetoválás kicsiben néz ki jól. Amúgy én is jogász szeretnék lenni, nekem is lesz tetoválásom, de takarható helyen, így nem lehet belőle gond.
2013. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
jaaj, le lettem pontozva, mert leírtam a véleményemet. :D Tessék, pontozd ezt is le, de tartom magam, ahhoz, hogy gáz. :D Második voltam. :D
2013. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

ti hol az istenben láttok félmeztelen jogászokat, hogy röhögni tudtok az egész hátas tetoválásukon?

kérdező, ha mindenáron ezt akarod, akkor szárnyak meg glória nélkül, és kicsiben, egész hátas mintaként ez nagyon nem állja meg a helyét.

2013. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Vannak jogászok, bírók, akiknek van tattojuk. A talár ugye eltakarja. :) Ugyanakkor jól gondold meg! De azért szerintem az egész hátadat ne vállald be. Inkább kisebbet varrass magadra, ha szeretnél.
2013. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!